Zarządzanie firmą

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Wincentyna_72
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 16:03

Zarządzanie firmą

Post autor: Wincentyna_72 »

Witajcie moi drodzy. Kiedy prowadzimy firmę, zależy nam na osiąganiu jak najlepszych wyników, prawda? Jak sądzicie, jak efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem? Moim zdaniem naprawdę skuteczną metodą jest zarządzanie przez jakość. Słyszeliście o niej? Może sami korzystacie z takiego rozwiązania?
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 222
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: marian3 »

Do zarządzania firmą trzeba się zawsze dobrze przygotować. Może nauczanie w takim kierunku? Na AEH w Warszawie znajdziecie takie studia, zobaczcie jak wygląda program nauczania na https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadza ... ,wk14.html . Wybór tej uczelni to naprawdę dobry pomysł, zobaczcie sami całą ofertę.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: mczay »

Myślę, że nie da się już na studiach przygotować do zarządzania firmą. Liczne umiejętności nabywa się w czasie pracy już, a wiele też zależy od samego przedsiębiorstwa. W niektórych konieczne są większe zmiany jak tylko odpowiednio przygotowany szef czy dyrektor. Zobaczcie jakie możliwości daje firma Impact i jak z ich wsparciem i pomocą można wprowadzać korzystne zmiany w firmach.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 222
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: marian3 »

Mnie ciekawi temat jak sobie poradzić z zarządzaniem wartością intelektualną w firmie, to trudne zagadnienie i bez wiedzy w temacie ciężko te produkty odpowiednio zabezpieczyć. Na https://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/ja ... stwie.html są podane szczegóły tego zagadnienia. Taka wartość to klucz do sukcesu ale i wiele zagrożeń. Potrzebna jest odpowiednia, przemyślana strategia.
ODPOWIEDZ