Zajęcia informatyczne

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Zajęcia informatyczne

Post autor: Dale »

Zajęcia informatyczne w mojej szkole skutecznie wsparła ta firma https://mojebambino.pl/4730-multimedia- ... -sprzet-it . Można otrzymać tam dofinansowanie dzięki czemu oferta okazała się jak najbardziej korzystna dla mojej szkoły. Warto się o to ubiegać bo dzieciaki są wręcz zachwycone.
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Zajęcia informatyczne

Post autor: Natka98 »

Uczyć się trzeba i warto. Jeśli chodzi o informatykę to dużo młodych ludzi interesuje się komputerami, informatyką, programowaniem i chcą z tym związać swoją przyszłość. Na https://futurecollars.com/pl/czy-warto- ... e-collars/ macie ciekawy artykuł odnoście nauki języka programistycznego. Ten ma wiele zalet i jest polecany z uwagi na różnorodność zastosowań. Jest funkcjonalnym narzędziem.
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:55

Re: Zajęcia informatyczne

Post autor: naruto »

Mój brat chodzi na takie zajęcia, kiedy powiedział mi, czym jest data center co to tak naprawdę znaczy, to nic na początku nie zrozumiałam. Teraz rozumiem więcej, bo mnie do tego przygotował W zasadzie wiele osób ma problem z ogarnięciem tej całej terminologii informatycznej i cieszę się, że mi ma kto to wyjaśniać ;)
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Zajęcia informatyczne

Post autor: Tośka »

A skoro już o informatyce i nauce informatyki mowa, to czy Waszym zdaniem programista bez studiów ma szansę na znalezienie ciekawej posady na rynku pracy? Jak sądzicie? Czy jeśli ktoś jest bez studiów, ale jest naprawdę dobry w tym co robi, będzie odpowiednim kandydatem?
ODPOWIEDZ