Z jakiej firmy wybrać terminal płatniczy

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:36

Z jakiej firmy wybrać terminal płatniczy

Post autor: mleczko90 »

Hej
Jestem w trakcie wyboru terminala płatniczego do kawiarni. Zależy mi na niewielkich opłatach jak chyba każdemu. Wiadomo, że im większy obrót tym niższa opłata od transakcji, ale w tym przypadku miesięcznie obroty będą małe ze względu na małą, lokalną działalność. Na ten moment jestem zdecydowany na tę firmę https://www.mofimo.com/. Dodam jeszcze, że fajnie jakby była opcja terminala przenośnego.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 222
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Z jakiej firmy wybrać terminal płatniczy

Post autor: marian3 »

PayTel ma dobre warunki jeśli ogólnie chodzi o terminale. a co do marki to bardzo dobre są te https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/o ... i/ingenico efektywne, funkcjonalne i do tego ciekawie się prezentują. Klienci i na to już zaczynają zwracać uwagę. Na stronie dowiecie się szczegółowo jak rozpocząć współpracę.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Z jakiej firmy wybrać terminal płatniczy

Post autor: mczay »

Pamiętaj, że Twój sukces jest uzależniony nie tylko od odpowiedniego terminala płatniczego, ale też Twoich pracowników, więc musisz o nich dbać. Dużym ukłonem w ich stronę będzie podarowanie im takich koszy upominkowych: https://islodycze.pl/kosze-upominkowe/biznesowy/ . Na pewno docenią Twój gest
ODPOWIEDZ