Wózki widłowe i podnośniki

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Dozzek

Wózki widłowe i podnośniki

Post autor: Dozzek »

Na którego dostawcę warto będzie zwrócić uwagę szukając wózków widłowych oraz podnośników do naszego magazynu. Zależy nam przede wszystkim na dogodnym terminach, wsparciu technicznym i możliwości zakupu części zamiennych w razie nagłych awarii. Pozdrawiam i czekam na wszystkie konkretne spostrzeżenia!
Forek

Re: Wózki widłowe i podnośniki

Post autor: Forek »

No to możesz sprawdzić sobie w takim razie lemarpol u których znajdziesz zarówno modele nowe, jak i używane takich marek jak nissan, toyota, czy również manitou mając opcje elektryczne, spalinowe i terenowe. Nam zależało jednocześnie na wsparciu serwisowym, jak i dostępem do różnych części zamiennych. Daj znać jak już uda się podjąć jakąś konkretną decyzję :)
Łomek87

Re: Wózki widłowe i podnośniki

Post autor: Łomek87 »

Ja lubię mieć wszystko w jednym miejscu, także bardzo dobrze że są właśnie takie firmy jak Lemarpol w których można od razu w jednym miejscu kupić sprzęt, wynająć, czy też licząc na wsparcie w zakresie serwisu. Mają swój skład największy w Europie na którym jest ponad 600 sztuk sprzętu i rozmieszczone w całym kraju swoje punkty. Najlepiej się wcześniej skontaktować i o wszystkie aspekty dopytać.
Dozzek

Re: Wózki widłowe i podnośniki

Post autor: Dozzek »

Dzięki wielkie za informacje w takim razie i mam nadzieję, że jeszcze temat będzie się rozwijał bo jednak sprzęt na magazynie to postawa sprawnej pracy przy rozładunku i załadunku do klientów. No i też bierzemy pod uwagę aktualnie zarówno wersje elektryczne, jak i do bardziej użytku na zewnątrz terenowego.
Kronos

Re: Wózki widłowe i podnośniki

Post autor: Kronos »

Zdecydowanie wózki widłowe to kluczowy element sprawnej pracy całego magazynu, szczególnie jeśli jest on już duży i jednocześnie macie ciężkie towary paletowe. Jeśli chodzi o wybór to trudno się nie zgodzić, że jednak w Lemarpol wybór jest naprawdę rozbudowany z szerokim zakresem usług wokół przez szkolenia, części zamienne, serwisy i wynajmy.
Gość

Re: Wózki widłowe i podnośniki

Post autor: Gość »

Witam,

Duże doświadczenie w wyposażeniu magazynów czy hal ma firma Gutlift niedawno zakupiłem u nich podnośniki gąsienicowe https://gutlift.pl/na-gasienicach Potrzebowaliśmy dużego udźwigu i dużą wysokość unoszenia. Firma ta zaprezentowała nam fajną ofertę z szerokim wyborem maszyn. W ofercie mają różne podnośniki, oni dobiorą sprzęt pod dany typ działalności danej firmy
Eugeniusz

Re: Wózki widłowe i podnośniki

Post autor: Eugeniusz »

Najważniejsze by firma dawała odpowiednie wsparcie. Bo nie chodzi tylko o zakup, czy wynajem. To taki specyficzny i profesjonalny sprzęt, że liczy sie tutaj cała ta obsługa posprzedażowa. I chyba tutaj nieźle wypada właśnie Lemarpol. Praktycznie mają wszystko u siebie rozwiązane. Bo to nie tylko sprzedaż ale cały serwis itd.
ODPOWIEDZ