W jakie gry grasz?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Zośka

Re: W jakie gry grasz?

Post autor: Zośka »

Tak prawdę mówiąc, to nie jestem zbyt wymagająca jeśli chodzi o gry, dlatego gram w to co mi się wydaje ciekawe. Bez wzgledu na jakość i cenę gry. Gdy mam z nią jakiś problem podpowiedzi szukam w internecie. A wy jak radzicie sobie trudnymi grami? Też szukacie takich poradników?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: W jakie gry grasz?

Post autor: mczay »

Nie mam ściśle określonego gustu jeśli chodzi o granie w gry, ale w zdecydowanej większości są to gry online. Po prostu takie gry wydają mi się najciekawsze i zawsze dostarczają mi najwięcej emocji. Czasami zdarza się, że i takie gry przynoszą pewne trudności, dlatego poszukuję o nich różnych wiadomości i poradników. Poszukując poradnika do lola, przypadkiem natknąłem się na ten artykuł: https://joemonster.org/blog/przemus222/ ... ci_w_LOL_u jest ciekawy i przerażający zarazem. Gra w tym momencie zaciekawiła mnie jeszcze bardziej :D
Korneluś34

Re: W jakie gry grasz?

Post autor: Korneluś34 »

Nie przepadam za graniem w gry internetowe. Mam konsole i uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie. Do tego można wykupić playstation plus i mieć dostęp do wielu ciekawych gier. Poza tym lubię szukać i od czasu do czasu kupić gierke na konsole w okazyjnej cenie.
Błażej

Re: W jakie gry grasz?

Post autor: Błażej »

Jeśli chodzi o gry, to ja zazwyczaj lubię je zmieniać, dlatego najczęściej korzystam z https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/, gdzie mogę sobie przejrzeć popularne gry, czy ostatnio dodane, dzięki czemu mogę być z grami na bieżąco i grać w gry które wydają się ciekawe.
Kolil1

Re: W jakie gry grasz?

Post autor: Kolil1 »

Ja swój wolny czas lubię spędzać na graniu w gry komputerowe. Polecam zajrzeć na ranking https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/samochodowa/. Tam znajdziecie listę najważniejszych tytułów, które odbędą premierę w tym roku na konsole PS4. Gorąco zachęcam i polecam. Ja najbardziej lubie gry FPP a wy ?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: W jakie gry grasz?

Post autor: Tośka »

Ja najbardziej lubię grać w gry na konsoli ;) bardzo mnie to relaksuje i odpręża. Warto wiedzieć, że taka ps4 używana wcale nie musi być droga. Widziałam ostatnio takie konsole używane w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl. Tak więc jeśli chcecie sobie taką kupić, polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: W jakie gry grasz?

Post autor: KarolK »

Ja akurat mam wiele różnych hobby i z wszystkich korzystam po trochu, ponieważ zawsze lubię robić coś nowego, lubię zmieniać i raczej przy jednym hobby nie byłbym w stanie pozostać. Chociaż powiem Wam, że jednym z hobby, które już jest ze mną dłuższy czas, jest granie w gry komputerowe. Gram w przeróżne gry i poznaję wiele różnych ciekawostek, ale chyba najbardziej przekonuje mnie do siebie gra LOL. Jeśli chcecie wiedzieć, jaką mniej więcej ma fabułę, to przeczytajcie artykuł https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/playstation-4/ .
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ