W co warto inwestować teraz?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
lewnus
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2019, 16:17

W co warto inwestować teraz?

Post autor: lewnus »

Jak myślicie, w co warto inwestować? Mam w głowie wiele pomysłów, ale nie wiem co wypali. Macie jakieś porada na temat sprawdzonych i niesprawdzonych biznesów? Może tutaj coś znajdę, jak myślicie?
Ślady, które ludzie pozostawiają po sobie, zbyt często są bliznami.
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: gyzka »

Moim zdaniem już na etapie planowania jakiego biznesu warto zastanowić się nad odpowiednio dopasowanym oprogramowaniem, które ma na celu pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie danego miejsca, jak i ułatwienie pracy w nim. Takie rozwiązania można spotkać tak naprawdę w wielu różnych branżach. Obecnie nawet przychodnie, zwłaszcza te prywatne je wdrażają. Tam oprogramowanie medyczne dla przychodni medchart pozwala chociażby na umawianie wizyt według kalendarza gdzie widoczne są zarówno wolnej, jak i już zajęte terminy, generowanie dokumentów, katy wizyty czy przypomnienia sms z terminem kolejnej. Dzięki temu znacznie mniej ich wypada. To tylko kilka z zalet programu.
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: Nestor »

Kupowaliście może do swoich gabinetów fotele medyczne? Zastanawiam się nad tymi, które są dostępne na tej stronie https://www.meble-medyczne.pl/foza-mult ... -medyczne/ . Foza Multi jest fotelem zabiegowym, który spełniłby oczekiwania personelu i pacjentów. Wydaje się być bardzo wygodny i łatwy w obsłudze. Doskonale sprawdziłby się w na naszej chirurgii jednego dnia. Chyba Warto w niego zainwestować?
dżoanna

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: dżoanna »

Wiadomo już od dawna,że najlepszą inwestycja jest inwestycja w samego siebie.Dobrze też wychodzi się na inwestowaniu w nieruchomości.Żeby jednak nieruchomość nadawała się pod wynajem czy sprzedaż,trzeba w nią nieco zainwestować, wymienić okna w https://tradycja.biz/ odświeżyć nieco wnętrza i wymienić umeblowanie.Ludzie poszukują obecnie nieruchomości kompletnych,nie chcą sami chodzić po sklepach i kupować wyposażenia,chcą mieć szczelne,nowoczesne okna i stylowe wnętrza.Takie mieszkania szybko znajdują nabywców.
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: runtek »

Według mnie inwestowanie w kryptowalutę jest dobrą opcją i można na tym dużo zarobić. Ja od jakiegoś czasu korzystam z kantoru kryptowalut https://coincher.com/ i wszystkie przelewy docierają jak należy.
kolęda

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: kolęda »

Myślę, że dziś warto zainteresować w Sellizer https://www.sellizer.pl/ . To oprogramowanie, dzięki któremu możemy zwiększyć sprzedaż przy indywidualnych projektach. Na podanej stronie macie wszystko rozpisane. To proste i skuteczne zarazem. Naprawdę!
kaśkiet

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: kaśkiet »

dżoanna pisze: ↑20 paź 2020, 16:43 Wiadomo już od dawna,że najlepszą inwestycja jest inwestycja w samego siebie.Dobrze też wychodzi się na inwestowaniu w nieruchomości.Żeby jednak nieruchomość nadawała się pod wynajem czy sprzedaż,trzeba w nią nieco zainwestować, wymienić okna w https://tradycja.biz/ odświeżyć nieco wnętrza i wymienić umeblowanie.Ludzie poszukują obecnie nieruchomości kompletnych,nie chcą sami chodzić po sklepach i kupować wyposażenia,chcą mieć szczelne,nowoczesne okna i stylowe wnętrza.Takie mieszkania szybko znajdują nabywców.
Okna to z Drutexu raczej bym wybrała. Zaoszczędzisz w przyszłości na np. ogrzewaniu więc postaw na sprawdzonego, zaufanego producenta u którego masz jakość i bezpieczeństwo zapewnione na długie lata

rotom f
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: szmek »

inwestycje w nieruchomości są bardzo opłacalne, tym bardziej że można z tego zrobić zarobek na wiele lat. Wystarczy np. poszukać obiektu w dobrej okolicy na https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty a potem wynajmować za korzystną cenę, bądź sprzedać z zyskiem
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: emil »

W co warto zainwestować? To zależy, ile masz środków oraz w jakiej dziedzinie odpowiednią wiedzę. Na początek możesz wykorzystać kalkulator inwestycyjne https://generali-investments.pl/content ... y-funduszy
truśka

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: truśka »

wydaje mi się, że w nieruchomości zawsze opłaca się inwestowąć, to jest kapitał na przyszłość, chcę kupić mieszkanie w okolicach Warszawy, na razie wynąć a potem mieć dla dzieci albo dla siebie. Znalazłam inwestycję home premium w fajnej lokalizacji, blisko centrum, szkoła, przychodnia na pewno nie będie problemu z wynajem
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: KarolK »

Witam,ja zastanawiam się nad inwestowaniem w robotyzacje swojego biznesu? Chętnie poznam wasze opinie, nie wiem czy warto inwestowac akurat w taka robotyzacje https://corobotics.pl/podajniki-wibracy ... sycube-50/? Jaką byście polecili do niewielkiej firmy? Prosze o opinie.
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 117
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:37

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: biznesowy12 »

Moim zdaniem warto inwestować w branżę medyczną. Można założyć swoją przychodnię prywatną, która będzie dobrze wyposażona. Znalazłem świetne meble medyczne i wyposażenie do gabinetów na stronie https://www.x-reh.pl/. Według mnie przyniesie to duże zyski, szczególnie teraz w dobie koronawirusa, kiedy jest utrudniony dostęp do lekarzy, ze względu na odległe terminy itd.
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: W co warto inwestować teraz?

Post autor: obuska »

Zdecydowanie w apartamenty inwestycyjne https://condo.pl/ - tutaj można poczytać jak to działa. Teraz bardzo wiele osób właśnie w ten sposób lokuje nadwyżki gotówki i jest to bardzo dobry sposób na pomnażanie pieniędzy. Posiadanie własnej nieruchomości w miejscowości turystycznej i jej wynajmowanie jest praktycznie czystym zyskiem. Człowiek nawet o emeryturę się martwić nie będzie musiał
ODPOWIEDZ