Uzaleznienia

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Uzaleznienia

Post autor: Emilka »

Witam! Jakie jest wasze zdanie na temat osob uzaleznionych ? Moim zdaniem musimy walczyć o osobę uzależnioną i przekonać ją do podjęcia leczenia. Jeśli sobie uświadomi, że ma problem, to jest to połowa sukcesu. W Nowym Modlinie jest ośrodek, w którym prowadzona jest terapia odwykowa, np można wybrać się na takie skuteczne odwyki narkotykowe . Na stronie znajduje się też wiele cennych informacji.

optec led
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Uzaleznienia

Post autor: Tomasz96 »

Pamiętajcie, że są różne uzależnienia. Możecie nawet nie być świadomi, że Wasze dzieci zmagają się z takimi problemami. Warto zawsze wiedzieć, że skuteczną pomoc możecie uzyskać w http://rodziceidzieci.com/blog/rozpozna ... o-dziecka/ Weźcie to pod uwagę.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Uzaleznienia

Post autor: szmek »

Na szczęście nie zawsze spożycie alkoholu wiąże się z uzależnieniem, ale z reguły wiąże się z kacem dnia następnego. Dlatego polecam poczytać http://www.suplementyzdrowia.pl/jak-wyg ... we-w-domu/ , gdyż pod wskazanym linkiem znajdziecie informacje jak przeżyć odtrucie poalkoholowe
Awatar użytkownika
kilof
Posty: 159
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:50

Re: Uzaleznienia

Post autor: kilof »

to moze dobrym rozwiazaniem bylaby terapia w osrodku? Super opieke maja w Wisle w osrodku Tratwa. Moj tata byl tam z powodu alkoholizmu, ale my rowniez moglismy liczyc na wsparcie terapeutow jako wspoluzaleznieni
Grażyna

Re: Uzaleznienia

Post autor: Grażyna »

Zdecydowanie osobie uzależnionej trzeba pomóc. Będąc w ciągu alkoholowym, nie myśli już racjonalnie. Zwykle alkoholicy uważają, że wszystko mają pod kontrolą i nie chcą się leczyć. Niestety, ale alkohol potrafi zepsuć życie. Mnie udało się namówić bliską mi osobę na wszycie Esperalu w Pabianicach. Jest to bardzo skuteczna metoda walki z nałogiem. Często zaszycie zaleca się właśnie jako dodatkowy element procesu leczenia, który będzie wspierał terapię.
Tośka21

Re: Uzaleznienia

Post autor: Tośka21 »

Pytanie tylko, co realnie mogłoby sprawdzić sę w kontekście Waszego zdrowia. Jeśli nie jesteście w stanie radzić sobie z nałogiem, to na pewno warto byłoby sięgnąć po opiekę psychiatryczną. Na przykładzie takich miejsc jak https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ dobrze widać, że przecież dzisiaj mozecie skorzystać z odpowiedniego wsparcia psychicznego.
ODPOWIEDZ