Uszkodzona skrzynia biegów?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Uszkodzona skrzynia biegów?

Post autor: maksik »

Niestety uszkodziła mi się skrzynia biegów, czy możecie polecić jakiś warsztat w Warszawie gdzie skrzynie mi naprawią? Jak wpisuję w wyszukiwarkę naprawa skrzyni biegów warszawa okazuje się, że warsztatów jest kilka. Jaki jednak jest najlepszy?
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Uszkodzona skrzynia biegów?

Post autor: inika »

Mogę Ci polecić sprawdzony serwis Ferrari Warszawa, z usług którego korzystam od kilku lat. Usterki są naprawiane i to dość szybko, a co najważniejsze nie wracają. Do zatrudnionych tam mechaników, mam całkowite zaufanie. Potrafią mi doradzić, a przede wszystkim zadbać o mój wóz.
Michał34

Re: Uszkodzona skrzynia biegów?

Post autor: Michał34 »

Myślę, że możesz skontaktować się z serwisem https://www.dnis.pl. Oferują profesjonalne naprawy automatycznych skrzyń biegów. Ja korzystałem z ich usług w ubiegłym roku. Było to dla mnie duże ułatwienie oraz oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ myślałem, że skrzynia będzie całkowicie do wymiany.
Wygieł

Re: Uszkodzona skrzynia biegów?

Post autor: Wygieł »

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości elementów naprawczych do skrzyni, szczególnie w zakresie uszczelniania to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez https://arcoore.com/produkt/zestaw-uszc ... 1-16s-251/ gdzie będziecie mogli znaleźć optymalne rozwiązania w zależności od typu skrzyni. W razie pytań można się doradzić i cenowo nieźle to u nich wygląda. Do tej pory zawsze sprostali moim wymaganiom, więc myślę że i w tym zakresie będą Wam w stanie pomóc!
ODPOWIEDZ