Transport

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Transport

Post autor: szmek »

poszukuję dobrej firmy transportowej drogą morską. kogo polecicie?
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Transport

Post autor: klasonia »

W sprawie transportu to ja polecam odezwać się do firmy spedycyjnej https://pfc24.pl/fracht-morski/ . Na stronie opisany jest fracht morski oraz szczegóły dotyczące transportu morskiego. Szczerze polecam firmę, gdyż posiada bardzo dobre opinie
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: Transport

Post autor: runtek »

Od zawsze chciałem pracować w transporcie przewozowym, udało mi się to dzięki szkoleniom dla transportu i uzyskaniu Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w firmie https://www.certyfikatkatowice.pl/ Myślę, że i dla was to się uda i będziecie pracować tak, gdzie zawsze chcieliście.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Transport

Post autor: emil »

klasonia pisze: ↑28 paź 2020, 22:11 W sprawie transportu to ja polecam odezwać się do firmy spedycyjnej. Na stronie opisany jest fracht morski oraz szczegóły dotyczące transportu morskiego. Szczerze polecam firmę, gdyż posiada bardzo dobre opinie
Szukaj ofert na fracht i tam gdzie są porty np. Gdynia.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Transport

Post autor: KarolK »

Witam,mam niewielka firme,ktora nieco poupadła w pandemii. Zastanawiamy się nad wyborem firmy,ktora pomoze nam jakos funkcjonować po pandemii i zaoferuje transport na terenie UE. https://skrzynietransportowe.eu/ Co o tym sądzicie? Znacie tę firmę? Pozdrawiam.
Biedroń

Re: Transport

Post autor: Biedroń »

Jeśli chodzi o usługi magazynowo-logistyczne w Gdańsku to nam dobrze sprawdza się współpraca z Premco https://www.premco.pl/pl/kontakt/78/ Oferuję obsługę portową, usługę załadunku i rozładunku towaru z kontenerów, transport lądowy materiału, wsparcie importu i eksportu i wysyłkę morską. To mega specjaliści z dobrymi cenami, dużym doświadczeniem, perfekcyjnie zorganizowani i solidni, zdecydowanie mogę ich usługi doradzić innym.
molleł

Re: Transport

Post autor: molleł »

My współpracujemy z firmą zajmującą się transportem i spedycją - Okmarit https://www.okmarit.com.pl/transport W grę u nich wchodzi obsługa transportu morskiego, pełnią funkcję agenta okrętowego, portowego i stoczniowego. Działają solidnie, profesjonalnie i mają rozsądne ceny, także fajnie nam się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Transport

Post autor: kasiakowa06 »

KarolK pisze: ↑10 kwie 2021, 18:23 Witam,mam niewielka firme,ktora nieco poupadła w pandemii. Zastanawiamy się nad wyborem firmy,ktora pomoze nam jakos funkcjonować po pandemii i zaoferuje transport na terenie UE. [skrzynietransportowe.eu/ Co o tym sądzicie? Znacie tę firmę? Pozdrawiam.


Transport ciężko przeżył pandemię :( Ale moje ulubione Kimbo nadal jeździ: https://kimbo-transport.pl/oferta/transport-mebli/

Obrazek
hiczungł

Re: Transport

Post autor: hiczungł »

Jesli chodzi o usługi spedycyjne to od bardzo dawna świadczą je dla nas http://vomax.eu/spedycja-i-transport/ . Świetny wybór, gdyż pozwala to na prędki i solidny transport, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Również i Wam polecałbym skupić się na tym aspekcie, gdyż faktycznie robi to wrażenie.
fonteęjn

Re: Transport

Post autor: fonteęjn »

Sprawdzona firma z zakresu spedycji międzynarodowej i krajowej to DIERA, bardzo dobra, profesjonalna firma logistyczna z Warszawy https://diera.pl/kontakt/ Warto sobie ich sprawdzić, bo działają rzetelnie i solidnie, są doskonale zorganizowani i mają dobre podejście do klienta. Jeśli zatem szukacie firmy zajmującej się spedycją morską, lotniczą, drogową czy kolejową to skierujcie się do nich.
Grażyna113

Re: Transport

Post autor: Grażyna113 »

Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu zawsze o to, byście byli w stanie realizować poszczególne kursy możliwie korzystnie dla każdej ze stron. Teraz w Polsce jest to jeszcze prostsze, bo zaczyna obowiązywać system e-toll. Jeśli obejmuje Was kategoria przejazdu, która łapie się pod tego typu innowacje, to warto je jak najszybciej wdrożyć. Na stronie https://e-tollgps.pl/ macie sporo cennych informacji na ten temat, dlatego też po prostu tam zaglądajcie.
TomaszMeł

Re: Transport

Post autor: TomaszMeł »

Dla skuteczniejszego zarządzania transportem w firmie dobrze może sprawdzić się wykorzystanie systemu do monitoringu gps od Flotman który naprawdę ułatwia kolejne zlecenia m.in poprzez kontrolę nad zużyciem paliwa, stanem technicznym, czy także integracją z giełdami zleceń, lepszym planowaniem tras i można codziennie nadzorować wszystko z automatycznych raportów. U nas zdecydowanie na plus, bo jednak wydatki też nam skutecznie spadają.
ODPOWIEDZ