tłumacz vs biuro tłumaczeń

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
semira_86
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2023, 15:34

tłumacz vs biuro tłumaczeń

Post autor: semira_86 »

Zastanawiam się nad kwestią zatrudniania tłumacza do stałej współpracy w firmie vs nawiązaniem współpracy z biurem tłumaczeń. Czy ktoś z Was ma doświadczenia w tej dziedzinie i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Jakie były Wasze doświadczenia z obu opcji? Czy zauważyliście różnice w efektywności, kosztach, czy jakości tłumaczeń? Podpowiecie co lepiej wybrać?
alkaa

Re: tłumacz vs biuro tłumaczeń

Post autor: alkaa »

Najważniejsze jest to, aby wybrać kogoś profesjonalnego i na poziomie. Kogoś, kto dobrze przełoży nam poszczególne treści na dany język. Ja wiem, że przykładowo na firmie https://www.fatix.pl/tlumaczenia-biznesowe można polegać, ponieważ znajoma korzysta z ich usług i jest z nich zadowolona.

niestabilność kręgosłupa szyjnego
Likor

Re: tłumacz vs biuro tłumaczeń

Post autor: Likor »

Jakiś czas temu korzystałem z usług biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zachwycony rezultatami. https://lidaria.pl/ to team doświadczonych tłumaczy, jacy fantastycznie radzą sobie z różnorodnymi językami i dziedzinami tematycznymi. Ich szybkość, dokładność jak i również kompetencja zasługują na słowa uznania. Nie tylko gwarantują wysoką jakość tłumaczeń, ale też świetną obsługę interesanta oraz atrakcyjne ceny. Śmiało polecam każdemu, kto szuka pewnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ