Terapia psychologiczna w Łodzi

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Jojokoko
Posty: 25
Rejestracja: 17 sty 2019, 12:24

Terapia psychologiczna w Łodzi

Post autor: Jojokoko »

Terapia psychologiczna dzieci jest niezbędna kiedy dziecko ma nadpobudliwość psychoruchową ADHD. Dlatego jeśli Twoje dziecko ma trudności emocjonalne – to koniecznie zapisz go do renomowanego psychologa np. w Centrum-Futurum.pl
Awatar użytkownika
krzysiekza2
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:25

Re: Terapia psychologiczna w Łodzi

Post autor: krzysiekza2 »

Jeżeli jest to sprawdzone to skorzystam. Poczekam na więcej opinii.
Dano ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już twoja sprawa, jak ty ją opowiesz i czy umrzesz pełen dni
Awatar użytkownika
dyingbride
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:02

Re: Terapia psychologiczna w Łodzi

Post autor: dyingbride »

No takie rzeczy są naprawdę pomocne. Zwłaszcza dzieciom.
Uśmiech losu można zobaczyć nawet w najciemniejszych chwilach. Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło.
Awatar użytkownika
kewlar
Posty: 46
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:21

Re: Terapia psychologiczna w Łodzi

Post autor: kewlar »

W leczeniu dzieci specjalizuje się warszawski PsychoMedic, zerknij na ich stronie https://psychomedic.pl/ czym się konkretnie zajmują i jakich mają specjalistów.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Terapia psychologiczna w Łodzi

Post autor: Emilka »

warto szukac pomocy niezaleznie od miejsca zamieszkania - mozemy byc przeciez w trasie itp. Jesli chodzi o Warszawe i okolice to moge polecic prywatną klinikę Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ Oni skupiaja swietnych psychologow z duzym stazem pracy
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: Terapia psychologiczna w Łodzi

Post autor: Nestor »

A co można zrobić w przypadku, gdy dziecko zaczyna zażywać różne dopalacze? Właściwie to jest nastolatek i jego mama jest totalnie załamana całą sytuacją. Nawet zaczęłam szukać specjalnie w internecie różnych sposobów na ratunek dla niego. Ten chłopak to syn mojej przyjaciółki. Pomyślałam, że nie ma wyjścia i trzeba go zgłosić do Ośrodka Terapii Uzależnień Nefo. Jednak o chyba powinien się na to zgodzić?
Awatar użytkownika
fafona
Posty: 70
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:17

Re: Terapia psychologiczna w Łodzi

Post autor: fafona »

Czy ktoś miał może taką sytuację, że ktoś z rodziny był uzależniony od alkoholu. U mnie w domu ojciec ma ten problem i niestety on uważa, że nie jest alkoholikiem a tak naprawdę nim jest. Możecie polecić dobry ośrodek leczenia uzależnień i Poradzić mi jak go nakłonić do leczenia. Bo ja jak na razie znalazłem ośrodek Wiosenna
Tośka21

Re: Terapia psychologiczna w Łodzi

Post autor: Tośka21 »

Oczywiście, że tak. Liczy się w końcu to, byście zawsze byli pod jak najlepszą opieką psychologiczną. Osobiście polecam Wam skorzystać ze wsparcia specjalistów z Psychomedic.Online, bo to daje Wam zdecydowanie większe szanse na skuteczne leczenie. Umówicie się przez https://psychomedic.online/ więc nie zwlekajcie z tym tematem.
ODPOWIEDZ