szkółka roślin

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 54
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:52

szkółka roślin

Post autor: deborah »

szkółka roślin Kraków - gdzie kupię niespotykane rośliny do ogrodu?
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 64
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:21

Re: szkółka roślin

Post autor: Stefka »

Z doświadczenia wiem, że szybciej znajdziesz takie ciekawe rośliny online niż stacjonarnie w szkółkach. Szkółki raczej stawiają na to, co wszyscy kupują. Ale zamawianie online jest bardzo wygodne, więc spróbuj w ten sposób. Tutaj https://domisad.pl/catalog/rosliny-ozdobne-set masz bardzo duży wybór cebul, nasion i sadzonek. Magnolie, hibiskusy, clematisy - co tylko lubisz.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: szkółka roślin

Post autor: marian3 »

Niespotykane i te bardziej popularne znajdziesz na Florexpol. to miejsce w sieci gdzie mają w ofercie przeróżne kwiaty, krzewy, nasiona warzyw także. Z nimi urządzenie ogrody to sama przyjemność. Każda sadzonka dokładnie opisana, jakiej wymaga uprawy, kiedy się wsadza, kiedy kwitnie. Nie trzeba się wcale znać tylko czytać i się stosować do zaleceń.
romń

Re: szkółka roślin

Post autor: romń »

W Krakowie to nie bardzo wiem. Sami prowadzimy szkółkę, ale w Poznaniu. Rośliny zawsze możecie ewentualnie kupić online. Co do samej szkółki, to nie wyobrażam sobie pracy bez podstawowych produktów, takich jak doniczki, czy palety rozsadowe, nasze są od producenta Anma https://www.anma-opakowania.com.pl/ofer ... kwadratowe z Milanówka. Ich oferta jest szeroka, ceny mają korzystne, może wam tez się przydadzą?
Grażka34

Re: szkółka roślin

Post autor: Grażka34 »

A tak z innej beczki co powiecie na rośliny ale akwariowe w domu ? bo ja ostatnio odkryłam u siebie nowe hobby własnie rośliny akwariowe. Polecam wejść na stronę tej firmy Aquaristic https://aquaristic.pl/pl/c/Wszystkie-rosliny/19 gdzie możemy zamówić rośliny akwariowe z całego świata. Warto nadmienić , że rośliny akwariowe uprawiane w sterylnych warunkach są wolne od chorób, glonów oraz jaj ślimaków.
karkówka

Re: szkółka roślin

Post autor: karkówka »

Szkółkę stworzyliśmy z krzewów jagodowych i pozostałych roślin, które pozwoliły nam na hodowlę wspomnianych owoców. Wykorzystujemy je w naszej restauracji, przy produkcji słodkich potraw. Całkowicie mi to odpowiada! Tym sposobem zdobyliśmy sobie spore zainteresowanie i uznanie, także myślę że i Was mogłoby to zainteresować. Smakowity wybór, który faktycznie cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. A dokładnie o to nam chodziło w tym wypadku.

daniel odija niech to nie będzie sen
karkówka

Re: szkółka roślin

Post autor: karkówka »

Szkółkę stworzyliśmy z krzewów jagodowych i pozostałych roślin z oferty https://szetynscy.pl/oferta, które pozwoliły nam na hodowlę wspomnianych owoców. Wykorzystujemy je w naszej restauracji, przy produkcji słodkich potraw. Całkowicie mi to odpowiada! Tym sposobem zdobyliśmy sobie spore zainteresowanie i uznanie, także myślę że i Was mogłoby to zainteresować. Smakowity wybór, który faktycznie cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. A dokładnie o to nam chodziło w tym wypadku.
woli9393

Re: szkółka roślin

Post autor: woli9393 »

Skoro interesujecie się przyrodą, biologią i wszystkimi innymi kwestiami, to może warto byłoby zająć się również odkrywaniem świata grzybów? Co uważacie o takiej propozycji? Do obserwacji ciekawym gatunkiem będzie golden teacher , który wykazuje wiele niezwykłych właściwości.
ODPOWIEDZ