Sprzatanie w domu

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Sprzatanie w domu

Post autor: Emilka »

Zawsze sprzątacie na własną rękę? Wtedy gdy jest to duży dom do wysprzątania to rowniez? W razie czego na takie sprzatanie jest rozwiazanie a mianowicie centralny odkurzacz. Ten sprzet http://centralne-odkurzacze.net/ jest niezawodny i warty swej ceny.
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Sprzatanie w domu

Post autor: kirilka »

ja zawsze sprzatam sama:) wole, wiem ze zrobie wszystko tak jak ma byc i tak jak mnie pasuje :) wlasnie ostatnio zaopatrzylam sie w odkurzacz bo stary sie zepsu, w Katowicach otworzyli super sklep z takimi produktami, Ocean-Karcher, wybor odkurzaczy jest naprawde duzy rozne rodzaje no i wszystko inne co potrzebne do sprzatania tez mozna tam kupic
Awatar użytkownika
kinol
Posty: 28
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:17

Re: Sprzatanie w domu

Post autor: kinol »

Powiem Ci, że może i jestem staroświecka, ale nie wyobrazam sobie wołać firmę sprzatajaca do ogarniania mojego domu. Powierzchnia jest sporawa, ale jak sie odpowiednio przydzieli zadania to naprawde robote idzie sprawnie załatwić. Sama zajmuje sie kuchnia i łazienka, dzieciaki swoimi pokojami, mąż sypialnią i odkurzaniem workowym zilanem w całym domu. Tak naprawde to kwestia 2h pracy w sobote
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Sprzatanie w domu

Post autor: Tośka »

A czy sprzątając w domu pamiętacie o tym, żeby zadbać o Wasze sprzęty AGD i je wyczyścić? Na stronie https://klinikaekspresow.pl/profilaktyk ... su-do-kawy możecie sobie na przykład poczytać, dlaczego ważne jest to, aby czyścić regularnie ekspres do kawy. Jeśli posiadacie w domach taki sprzęt, to polecam lekturę.
Awatar użytkownika
daga
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 18:16

Re: Sprzatanie w domu

Post autor: daga »

Sprzątam sama, ale muszę mieć wenę. Raz w tygodniu urządzam generalne. Bo jeśli już robić to porządnie.
ODPOWIEDZ