Sprowadzenie samochodu

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Olgierd-91
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2021, 15:49

Sprowadzenie samochodu

Post autor: Olgierd-91 »

Witam forumowicze. Czy ktoś sprowadzał samochód z zagranicy? Chciałbym dowiedzieć się, jak mniej więcej wyglądają wszelkie formalności z tym związane. Wiem, że obowiązkowe będzie tłumaczenie dokumentów samochodowych, ale o to się nie martwię. Mam pod ręką zaufanego specjalistę. Co jeszcze powinienem wiedzieć?
Awatar użytkownika
bart
Posty: 54
Rejestracja: 13 wrz 2019, 22:02

Re: Sprowadzenie samochodu

Post autor: bart »

W przypadku sprowadzania samochodu ważne są nie tylko formalności związane z dokumentami, ale też dobrze mieć pewność jakie auto się kupuje pod względem technicznym. Dobrze mieć kogoś kto się na samochodach zna. Są też inne opcje zakupu. Ja postawiłem na używany model 911 z Porsche Approved Sopot. Tu samochody kupuje się już sprawdzone i to bardzo dokładnie, z gwarancją.
pasjonatka

Re: Sprowadzenie samochodu

Post autor: pasjonatka »

Olgierd, sprowadzanie samochodu z zagranicy to zawsze dodatkowe formalności i dodatkowe koszty. Dlatego ja uważam, że lepiej kupić auto w Polsce, chociażby na raty. Warunki finansowania jak najbardziej mogą być korzystne. Przeczytaj poradnik zamieszczony na stronie https://pasjabiznesu.pl/kupuj-auto-na-r ... wym-autem/ a sam się przekonasz. Wybór marek i modeli też pozytywnie zaskakuje. Atrakcyjną, zróżnicowaną ofertę przedstawiają m.in. Volkswagen, Skoda, Seat, Cupra i Audi.
Awatar użytkownika
jojo
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:30

Re: Sprowadzenie samochodu

Post autor: jojo »

Polecam też się trochę zainteresować różnymi częściami w samochodzie. Myślę, że warto poczytać więcej na przykład o pasku rozrządu: https://glinski-hol.pl/pasek-rozrzadu-c ... -wiedziec/ . Na tym blogu znajdziecie wiele motoryzacyjnych ciekawostek.
ODPOWIEDZ