Sposób na odstresowanie

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 54
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:52

Sposób na odstresowanie

Post autor: deborah »

Hej, chciałabym abyście się podzielili swoimi sposobami na odstresowanie. Ja osobiście mogę wam polecić domowe spa. Zapach kadzideł, maseczka na twarzy plus świece niezwykle odprężają!
Miłaad346

Re: Sposób na odstresowanie

Post autor: Miłaad346 »

Moim sposobem na stres również jest pielęgnacja twarzy, ale koniecznie naturalnymi kosmetykami https://kontigo.com.pl/naturalne/twarz/ ... warzy.html. Co jakiś czas zamawiam sobie z kontigo pielęgnacyjny zestaw takich kosmetyków i spędzam wieczór na zadbaniu o siebie. I to jest jak najbardziej wskazane.

unieważnienie ślubu kościelnego kraków
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Sposób na odstresowanie

Post autor: KarolK »

Witam, czy uwazacie,ze stosowanie olejkow cbd w stresującym okresie swojego zycia jest dobrym pomysłem? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://satoritime.eu Prosze o wasze opinie,pozdrawiam.
dariuś

Re: Sposób na odstresowanie

Post autor: dariuś »

Nic mnie lepiej nie odstresowuję jak czytanie książek. Teraz zamówiłam sobie kolejną pt " Znajdź mnie. Teraz " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/znajdz-mnie ... 49480.html . To poruszająca powieść o miłości i przyjaźni, o utracie zaufania i cieniach przeszłości. Ta historia daje prawdziwą nadzieję.
ODPOWIEDZ