Ścieki i czysta woda

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Ewa1962
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2020, 2:43

Ścieki i czysta woda

Post autor: Ewa1962 »

Cześć! Na pewno dobrze wiecie, jak ważne jest oczyszczanie ścieków w zakładach przemysłowych. Ja doszłam do wniosku, że przy wyborze odpowiednich preparatów przyda mi się pomoc specjalisty. Myślicie, że warto skonsultować się z firmą Antidotum? Ponoć nie mają sobie równych.
Awatar użytkownika
Nasif68
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2020, 8:02

Re: Ścieki i czysta woda

Post autor: Nasif68 »

Faktycznie dobór chemikaliów do oczyszczania ścieków jest bardzo ważną kwestią, ale możesz w 100% polegać na ekspertach z Antidotum. Ja im zaufałem i dlatego nie martwię się o skuteczność uzdatniania wody w moim zakładzie.
kński

Re: Ścieki i czysta woda

Post autor: kński »

Jeśli interesuje was tematyka oczyszczania wody to odsyłam was do dobrego producenta preparatów do kondycjonowania wody w układach kotłowych i układach chłodniczych - ESC Global https://escglobal.pl/kontakt/ Oferują różnego typu środki, m.in. inhibitory korozji, środki do usuwania kamienia oraz preparaty do ochrony systemów glikolowych a także biocydy do likwidowania bakterii, grzybów i glonów. Polecam ich - mega jakość za rozsądną cenę.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Ścieki i czysta woda

Post autor: KarolK »

Witam, co sądzicie o tym, aby zainwestować w badania ścieków i wody . Uważam, że to trzeba mieć na uwadze https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-sciekow/ Co o tym sądzicie ? Chętnie poznam wasze opinie. Czy zastanawiacie się nad takimi badaniami?
ODPOWIEDZ