samochód

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Paweł246777

samochód

Post autor: Paweł246777 »

Samochodów jest wszędzie pełno do wyboru. Np. na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/nasze-salony/ znajdziecie liste salonów z samochodami używanymi, które są jak nowe.
wituś

Re: samochód

Post autor: wituś »

Pamiętam te czasy, kiedy zaledwie kilka marek było dostępnych dla polskim rynku dla przeciętnego człowieka, a teraz wybór o zawrót głowy przyprawia :) Sam rozglądam się aktualnie po ofertach różnych salonów, bo chciałbym wreszcie nabyć nowy pojazd, nie z komisu, posiadający gwarancję. Nie jest łatwo się zdecydować dostrzegając dziesiątki eleganckich i komfortowych aut , niemniej jednak moją uwagę szczególnie zwróciły samochody Renault , ponieważ stosunek ceny do jakości ma się naprawdę świetnie, a współczesne modele- choćby Megane czy Clio zaskakują wyposażeniem i całkowicie inną, znacznie ładniejszą linią niżeli te, które pamiętamy sprzed lat.
Małgorzata32

Re: samochód

Post autor: Małgorzata32 »

Owszem, nasz rynek motoryzacyjny oferuje ogromny wybór aut aczkolwiek wiadomo, że nowe samochody a także używane dobrej klasy, pochodzące z młodych roczników są dosyć drogie. Dlatego warto rozważyć nie tylko markę i model ale też warunki finansowania. Bardzo pomocnym narzędziem okazuje się tutaj kalkulator kredytu samochodowego. Czytałam na stronie https://dlakierowcy.info/s/3538/74918-A ... e-auto.htm że opracowany przez Volkswagen Financial Services jest bardzo precyzyjny i umożliwia optymalne dopasowanie rat do oczekiwań oraz budżetu klienta.
Gość

Re: samochód

Post autor: Gość »

Co do samochodu mojego to na pewno muszę dla niego nowe ubezpieczenie znaleźć. Z ofert które oglądałem to ta https://beesafe.pl/ wydaje się być najlepsza bo niskie składki mi oferują przy całkiem dobrych warunkach. Chyba ich wybiorę.
kuchniaa

Re: samochód

Post autor: kuchniaa »

Samochody to nie jest moja pasja, zdecydowanie nie, ale są dla nas mocno przygotowane i jestem pewna, że warto w ogóle to jakoś rozważyć. Na pewno nie każdy zakup jest dla nas. Stąd może warto przemyśleć coś takiego https://forum-mechaniczne.pl/portal/202 ... -co-wiemy/ ? To podobno ciekawy model.
dziomba

Re: samochód

Post autor: dziomba »

Hybryda spoko opcja do jazdy po miescie, ale przy dzieciach to tez warto zwrocic uwage na pojemnosc samochodu i bezpieczenstwo. W salonie https://scandinavia.volvocars-partner.pl/ maja teraz promocje bez vat a wszystkie samochody maja pakiet bezpieczenstwa w cenie (okamerowanie, czujniki, on-call wzywajacy pomoc w razie wypadku) no i sa wygodne i logiczne cenowo.
ODPOWIEDZ