Samochód na prąd?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Samochód na prąd?

Post autor: mczay »

jakie macie zdanie, kupilibyście? A jeśli tak to jaki model? Zastanawiają mnie opinie użytkowników. Czy to auto do jazdy po mieście tylko jest wtedy?
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Samochód na prąd?

Post autor: marian3 »

Jestem jak najbardziej na tak. Myślę, że mówią o samochodach hybrydowych jako auto miejskie ze względu na małą ilość stacji ładowania w kraju jeszcze. Ale znajomy wyjechał swoim elektrykiem na wakacje 600 km i zapewniam, że spokojnie dojechał, szybko i spalił naprawdę mało paliwa podczas trasy. Jakbym miał wybierać auto teraz to byłaby to nowa yaris 2020 https://www.toyota.zabrze.pl/new-cars/yaris/ . Zobaczcie sobie na tej stronie dokładnie jakie parametry ma, ile spala na 100km, jakie wyposażenie dodatkowe posiada. Do tego nowoczesny design, zwinny, elegancki samochód. Panie docenią kilka kolorów do wyboru.
Baśka

Re: Samochód na prąd?

Post autor: Baśka »

Na razie chyba nie. Ale w przyszłości nie jest to wykluczone!
Póki co - może kogoś zainteresuje wiadomość o rabacie w Fordzie na okresowe przeglądy.
W formularzy: https://www.ford.pl/serwis/moj-pojazd/u ... hicle-step trzeba wpisać kod i potwierdzić niebieską strzałką,
żeby zyskać 40 zł rabatu. Przeglądy wykonują tam naprawdę solidnie! Polecam!
Kaśka

Re: Samochód na prąd?

Post autor: Kaśka »

Samochody na prąd stają się coraz bardziej popularne, głównie ze względu na swój proekologiczny charakter. I ponieważ takich samochodów jest na drogach coraz więcej trzeba zadbać o miejsca do ich ładowania. Ta firma - https://wallbox.pl/uslugi/projekt specjalizuje się w projektowaniu stacji ładowania tego typu pojazdów. Projekt jest ściśle dopasowywany do potrzeba danego klienta, a także są wykonywane niezbędne uzgodnienia z urzędami.
Doriśka

Re: Samochód na prąd?

Post autor: Doriśka »

Żeby kupić nową Toyotę musiałabym zarabiać jeszcze raz tyle. Na szczęście są dobre samochody w normalnych cenach ;) Ostatecznie postawiłam na hybrydę od Renault http://www.renault.dyszkiewicz.pl/nowe- ... aptur.html. Mogą sobie zdecydować na czym chcę jechać. Prowadzi się jak marzenie.
Awatar użytkownika
focus
Posty: 91
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:19

Re: Samochód na prąd?

Post autor: focus »

Myślałem o samochodzie na prąd ale to raczej w przyszłości, teraz mam świetnego macana z salonu Porsche Centrum Sopot i jeśli go zamienię to tylko na tego nowego taycana, bo nie chciałbym nigdy rezygnować z tej marki, jestem do niej przywiązany :)
Radosław Ratajski

Re: Samochód na prąd?

Post autor: Radosław Ratajski »

Rozważając zakup samochodu używanego zastanowiłbym się przy okazji ile kosztuje budowa stacji ładowania. Jako, że tego typu auta potrzebują odpowiedniej dawki energii, aby móc funkcjonować w pełni sprawnie, to warto mieć w pobliżu urządzenie, które zagwarantuje stały do niej dostęp. Ja wraz ze swoim samochodem nabyłem do domu stację ładowania. Uważam, że była to racjonalna i przede wszystkim przemyślana decyzja. Wspomagające auto urządzenie zakupiłem za pośrednictwem firmy Sigma Technology.
ODPOWIEDZ