Rzetelna firma

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
marixis
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:19

Rzetelna firma

Post autor: marixis »

Rzetelna firma to jaka? Mi się wydaje, że posiadająca odpowiednie papiery na to. Np. certyfikat stąd będzie dobry. Tak mówią opinie o nich!
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Rzetelna firma

Post autor: inika »

Rzetelna firma to również ta dobrze zarządzana. Dlatego jestem zdania, że warto inwestować w odpowiednie narzędzia, które mają za zadanie usprawnić funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa. Jednym z nich będzie dobrze dopasowane do branży oprogramowanie. Obecnie wiele branż wdraża takie rozwiązania. Można spotkać się z takimi programami nawet w gabinetach lekarskich, zwłaszcza tych prywatnych. Tutaj z coraz większą popularnością spotyka się Medchart. Daje on wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy w takim własnie miejscu. Program działa w chmurze, przez co dostęp do niego możliwy jest każdego komputera. Na jego temat wiele ważnych i przydatnych informacji znajdziesz tutaj https://medchart.pl/
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Re: Rzetelna firma

Post autor: Dale »

Jeżeli macie służbowe telefony w Waszych firmach to jak najbardziej warto zaopatrzyć się w dobry antywirus na telefon. Wiem co mówię, bardzo łatwo teraz złapać wirusa, a przecież bezpieczeństwo firmy jest najważniejsze. Jeżeli czegoś szukacie to ja polecam https://www.kaspersky.pl/android-security bo jest po prostu najlepszy.
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Rzetelna firma

Post autor: KarolK »

W sumie trudno stwierdzić co tak naprawdę sprawia, że firma jest rzetelna. Np. taki certyfikat może kupić sobie każdy, więc trudno tu mówić o rzetelności. Dla mnie np. rzetelną firmą nazwać się może zabezpieczony biznes. Tak jak napisał poprzednik, np. zabezpieczając telefony, jednakże jeśli firma przetwarza dane, to warto by wszystko było zabezpieczone przed wirusami. Warto sięgnąć po antywirus dla firm: https://bitdefender.pl/rozwiazania-bitd ... a-biznesu/.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 106
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:02

Re: Rzetelna firma

Post autor: milka »

Jeśli myślisz o założeniu działalności gospodarczej w UK zgłoś się do https://www.taxangels.pl/ Firma ta pomoże ci w założeniu i zarejestrowaniu firmy w Wielkiej Brytanii. Z tego co wiem Tax Angels zajmuje się też księgowością i doradztwem podatkowym oraz finansowym.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

Re: Rzetelna firma

Post autor: pukla123 »

Aby firma dobrze i sprawnie funkcjonowała to na pewno przyda się zainwestować w porządne oprogramowanie np https://sellintegro.pl/18-shoplo
które idealnie integruje wiele kanałów sprzedaży. To niezbędna podstawa jeśli chodzi o zautomatyzowanie sprzedaży internetowej. Myślę, że w każdej firmie się przyda. Na ich stronie widziałam aktualnie promocję – 30 dni testowania oprogramowania bez zobowiązań za darmo! Polecam, ja im zaufałam i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Rzetelna firma

Post autor: KarolK »

Czym charakteryzuje sie dobra firma,jak sądzicie? Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat https://kursnahr.pl/czy-outsourcing-hr-jest-oplacalny/ Co sądzicie o działach HR? Czy tworzenie takich działów jest opłacalne? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Rzetelna firma

Post autor: Emilka »

W dzisiejszych czasach trudno być rzetelnym a jednocześnie trzymać rekę na pulsie. Niestety prowadząc wlasny biznes mozemy nierzadko spotkac sie z nieuczciwością ze strony konkruencji, a nawet wewnatrz naszej firmy - kiedy pracownicy chociażby próbują oszukiwać ze zwolnieniami lekarskimi. Jednak przy odpowiedniej pomocy , a mam tu na mysli biuro detektywistyczne https://det24.pl/ mozna wyjasnic każdą taką nieprawidlowść.
Awatar użytkownika
ola96
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2019, 13:31

Re: Rzetelna firma

Post autor: ola96 »

Rzetelna firma według mnie to taka która dba o swoich pracowników, bo to pracownicy tworzą firme. Dobrze wspominam jak pracowałam w gastronomii i na wyjazdach szef zawsze dbał o to byśmy mieli gdzie spać, często to były hotele pracownicze łódź ale zawsze były zadbane i każdy miał swój kąt :D

sutereny
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Rzetelna firma

Post autor: KarolK »

Witam, mam swoja firme zajmujaca sie sprzetem medycznym oraz sprzetemd o rehabilitacji. bardzo zalezy mi na tym,aby znalezc sie w bazie firm lub nawiazac wspolprace. Co sadzicie o bazach firm https://www.infobrokering.com.pl/baza-lekarzy ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Rzetelna firma

Post autor: Tośka »

Rzeczywiście, warto posiadać taki certyfikat rzetelnej firmy, na przykład http://laur-wiarygodnosci.eu/. Firma z takim certyfikatem będzie w oczach klientów godna zaufania, a to na pewno pozytywnie wpłynie na sprzedaż itp.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Rzetelna firma

Post autor: Sebek57 »

Ja natomiast mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na współpracę z http://www.adees.net/ ponieważ dzięki temu będziecie mogli uzyskać potrzebne certyfikaty iso które zbudują Wasz wizerunek i wyróżnią na tle konkurencji. Mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni zmianami i uzyskacie odpowiednie certyfikaty które będą Wam potrzebne.
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: Rzetelna firma

Post autor: gyzka »

Moim zdaniem rzetelna firma to taka, która działa sprawnie i bez zarzutu. Żeby tak było warto zastanowić się nad odpowiednim oprogramowaniem. Ma ono na celu usprawnienie działania danego przedsiębiorstwa, jak i kontrolę nad nim co także ma znaczenie. Na wdrożenie takiego programu obecnie decydują się już nawet przychodnie lekarskie, gdzie coraz bardziej popularny staje się Medchart. Wiele na jego temat znaleźć można na medchart.pl. Program ten daje sporo możliwości ułatwienia codziennej pracy w takim miejscu. Oczywiście wszystko działa zgodnie z przepisami RODO, które aktualnie obowiązują.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Rzetelna firma

Post autor: falcia123 »

To przede wszystkim ciężka praca i działania z korzyścią dla Twoich klientów. W takim wypadku warto jest wybrać opcję https://www.sotrender.com/pl/ czyli moderacji i prostszego funkcjonowania w social mediach, aby całość Twojego funkcjonowania była na najwyższym poziomie! To ważne, aby mieć stały kontakt ze swoimi klientami.
ambeż

Re: Rzetelna firma

Post autor: ambeż »

Czy wiesz, że prawidłowe sporządzenie BDO sprawozdań jest kluczowe dla transparentności finansowej Twojej firmy? Dowiedz się, dlaczego warto poświęcić uwagę tym raportom bdo sprawozdania
ODPOWIEDZ