Rzeczoznawca online

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Radomir62
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 10:09

Rzeczoznawca online

Post autor: Radomir62 »

Korzystaliście kiedykolwiek z usług rzeczoznawcy przez internet? Ja dopiero niedawno dowiedziałem się o takiej możliwości i muszę przyznać, że to ogromne ułatwienie. Tak się składa, że będzie mi potrzebna wycena wartości pojazdu do autocasco, a perspektywa załatwienia wszystkiego z domu jest naprawdę kusząca. Może macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?
ałw

Re: Rzeczoznawca online

Post autor: ałw »

Nie, online nigdy mi się nie zdarzyło. Jak potrzebowałem wyceny samochodu albo uszkodzeń samochodu od rzeczoznawcy, to po prostu dzwoniłem do specjalisty, pana Piotra Kubatka https://www.kubatek.com.pl/oferta z Tymbarka. To bardzo dobry specjalista, certyfikowany rzeczoznawca, który zawsze pracuje rzetelnie. Bez problemu można się z nim dogadać, ustalić terminy itp. Ma korzystne cenny, polecam.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Rzeczoznawca online

Post autor: sefka »

Przede wszystkim warto byłoby się dowiedzieć, ile dokładnie kosztuje rzeczoznawca budowlany. Tak się składa, ze na stronie https://www.mpexpertbud.pl/ile-kosztuje ... budowlany/ znajdziecie wszystkie ważne informacje na ten temat - sami sprawdźcie.
Awatar użytkownika
jojo
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:30

Re: Rzeczoznawca online

Post autor: jojo »

A czy korzystaliście kiedykolwiek z usług rzeczoznawcy budowlanego? Rzeczoznawca budowlany to specjalista, który zajmuje się przygotowywaniem ekspertyz budowlanych, opinii technicznych oraz opinii sądowych i przedsądowych. Taka osoba może też przeprowadzać interpretacje i kwalifikacje prawne w odniesieniu do różnych budynków. Dodatkowo bada też zawilgocenia, zagrzybienia oraz zalania. Takim fachowcem jest dr inż. Przemysław Stawiarski: https://www.stawiarski.pl/ .
ODPOWIEDZ