Rozwój poprzez warsztaty

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
dżanan74
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:09

Rozwój poprzez warsztaty

Post autor: dżanan74 »

Braliście może udział w jakichś profesjonalnych warsztatach, żeby rozwijać potrzebne wam w pracy umiejętności? Mnie zainteresowały warsztaty z komunikacji interpersonalnej Stibitz. Może o nich słyszeliście? Na pewno przydałoby mi się podszkolić w negocjacjach i rozwiązywaniu konfliktów. Pytanie tylko, czy takie szkolenie mi coś da? Jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Rozwój poprzez warsztaty

Post autor: KarolK »

Witam, zalezy mi na tym,aby uzyskac kwalifikacje do obslugi drona. Co myślicie o tym szkoleniu https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/swiad ... cji-uavo/ ? Prosze o wasze opinie. Zalezy mi na rozwoju, ponieważ chcę w przyszłości rozwinąć swój biznes podróżniczy.
tatianaż

Re: Rozwój poprzez warsztaty

Post autor: tatianaż »

Myślę, że w pierwszej kolejności należy zacząć od pracy nad sobą. Od zawsze miałam duży problem z podejmowaniem trudnych decyzji. Czułam potrzebę zmian, a równocześnie obawiałam się nieznanego. Dopiero kurs "Wprowadzenie do terapii IFS” https://lifearchitect.pl/kursy/wprowadz ... rapii-ifs/ pomógł mi uporządkować te skrajne uczucia. Nauczyłam się walczyć z wewnętrzem strachem, poczułam spokój i harmonię, której dotychczas mi brakowało. Polecam serdecznie każdej osobie, chcącej świadomie budować swoje życie.
ODPOWIEDZ