Rodzinne auto

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Rodzinne auto

Post autor: Solux »

Zbyt długo już jeździmy tym naszym starym rzęchem i trochę zaczyna to być niebezpieczne. Stwierdziłam z mężem jednogłośnie, ze potrzebne jest dla naszej rodzinki nowe i to solidne auto. Akurat tak się złożyło, że mój brat był ostatnio w salonie Germaz Suzuki we Wrocławiu i zachęcał nas do sprawdzenia ich oferty. Wiem, że mają teraz świetny rabat między innymi na crossover SX4 S-CROSS i może właśnie na niego byśmy się zdecydowali.
Awatar użytkownika
Erik
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 14:23

Re: Rodzinne auto

Post autor: Erik »

Ja też właśnie stoję przed wyborem nowego auta. W naprawę przeszło 20 letniego Opla co rusz muszę wkładać spore pieniądze i serdecznie mam tego dosyć. Zamierzam kupić przestronny samochód do którego w razie konieczności naprawy łatwo będzie nabyć części. Być może będzie to Nissan Juke . Tak się składa, że w pobliżu miejsca zamieszkania mam dobry serwis Nissana , więc gdyby coś działo się z autem serwis mam w zasięgu kilometra. Od ręki też wykonam tu przegląd okresowy.

koronka do krwi
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Rodzinne auto

Post autor: inika »

Ostatnio na własnej skórze miałam okazję się przekonać, że tak naprawdę każdą oponę da się uszkodzić. Ja wjechałam w niewielką dziur i to zupełnie wystarczyło żeby dalsza jazda okazała się niemożliwa. Nic innego mi nie pozostało jak szukać pomocy u jakiegoś wulkanizatora. Na moje szczęście wulkanizacja rybnik okazała się pomocna. Nawet nie wiedziałam do tej pory, że są już dostępne usługi mobilnej wulkanizacji. Swoją drogą świetne rozwiązanie dla kierowców.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Rodzinne auto

Post autor: Tośka »

Takie rodzinne auto powinno być również odpowiednio wyposażone ;) Myślę, że przyda się w nim na pewno kamera cofania. Spory wybór takich kamer w niewygórowanych cenach widziałam ostatnio na stronie internetowej https://smartcams.pl/38-kamery-cofania. Polecam więc rozejrzeć się tam w wolnej chwili, nie pożałujecie :)
Awatar użytkownika
asamiks23
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2020, 11:11

Re: Rodzinne auto

Post autor: asamiks23 »

Jeśli auto ma być rodzinne to moim zdaniem do tego celu najlepiej nadaje się kombi


_______________________
https://fmclodz.pl
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Rodzinne auto

Post autor: emil »

Czasem jeszcze da radę naprawić, tylko wystarczy wymienić niektóre części samochodowe Ale również trzeba wiedzieć, kiedy nie jest już to opłacalne.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Rodzinne auto

Post autor: Tadek33 »

Warto do swojego auta również dobrać dobrej jakości pióra wycieraczek przednich i tylnych. Ja osobiście mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na propozycje dostępne w ofercie producenta Visee który posiada kilka naprawdę ciekawych propozycji w bardzo dobrej cenie i do tego o świetnych właściwościach pod względem technicznym i porządnymi mocowaniami czego brakuje u najbliższej konkurencji (no i wydatki są dużo, dużo wyższe).
ODPOWIEDZ