Psychiatra

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:28

Psychiatra

Post autor: magdap »

Dzień dobry, jaki psychiatra Kraków według Was? Zależy mi na sprawdzonej osobie, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Psychiatra

Post autor: KarolK »

Myślę, że dobrym rozwiązaniem może być wybór psychiatry z centrum medycznego, bo zazwyczaj zatrudniają wyszkolonych specjalistów, by móc oferować usługi na najwyższym poziomie. U mnie w Kartuzach w centrum medycznym MedicaPark mają również psychiatrę https://medicapark.pl/psychiatria,102,pl, więc warto byś poszukała podobnego centrum u siebie.
Kląra

Re: Psychiatra

Post autor: Kląra »

A myślałaś o wizycie online? Ze względu na obecną sytuacje wiele klinik wprowadziło możliwość skorzystania z takiej wizyty. Ja korzystałam w klinice Psychomedic online i mogę Ci ich polecić. Trafiłam na świetnego psychiatrę, tak naprawdę nie odczułam, że wizyta przeprowadzana jest na odległość, także polecam :)
Tośka21

Re: Psychiatra

Post autor: Tośka21 »

Warto się dobrze zastanowić nad tym, gdzie moglibyście otrzymać najbardziej rzetelną opiekę. Podobno dobrym wyborem są takie miejsca jak https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ Warto tam zajrzeć i samemu się przekonać, jakie leczenie może być dla Was najlepsze.
Grażyna113

Re: Psychiatra

Post autor: Grażyna113 »

Ale to najważniejsze i tak będzie rozsądne podejście do tego tematu. W końcu chodzi o to, by uzyskać najlepszą opiekę psychologiczną dla siebie. Słyszałam, że w Klinice PsychoMedic.pl w Katowicach przyjmują najlepsi psycholodzy, dlatego też zamiast dalej czekać, zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i umówcie się na wizytę. Wiem, że możecie dostać się do nich bez kolejek, więc nie ma co dalej zwlekać.
ODPOWIEDZ