przekąski

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Staśkaja

przekąski

Post autor: Staśkaja »

Chciałam zmienić radykalnie moją dietę więc zaczęłam kupować jedzenie w sklepie, który ma tylko zdrową żywność. Okazało się to strzałem w dziesiątkę! Moimf aworytem stał się sklep o nazwie KRUKAM.PL i bardzo lubię ich np. olej kokosowy, pasty, mąki np. ryżową, napoje, przekąski w postaci batoników. Wszystko oczywiście z naturalnym składem, 0 chemii czy świństw jakie widujemy w marketowych produktach. Bardzo polecam!
StaśkaW

Re: przekąski

Post autor: StaśkaW »

Taki sklep ze zdrową żywnością i zdrowymi produkatami ja znalazłam w internecie. I bardzo lubię do niego zaglądać. A teraz trafiłam na taką ofertę tu https://www.bee.pl/9235-pistacje Przyznaję lubię coś przekąsić między posiłkami. Ale jak już to staram się by były to zdrowe przekąski. A pistacje są zdrowe, możecie się o tym przekonać czytając informacje podane na stronie sklepu.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: przekąski

Post autor: Tośka »

Moim zdaniem można sobie pozwolić na przekąski, ale lepiej wybierać te zdrowe ;) Jeśli lubicie słone przekąski, to na rynku dostępne są na przykład słone przekąski lentil od Freeyu. Zostały one wyprodukowane z soczewicy i dostępne są w różnych smakach ;) Według mnie to świetny zamiennik tradycyjnych chipsów.
ODPOWIEDZ