Przedszkole z językiem angielskim

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
sosna
Posty: 29
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:27

Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: sosna »

Znacie jakieś dobre przedszkola w Warszawie. Zależy mi na tym, by był w nim duży nacisk na język angielski. Jedno przedszkole już mam na oku, mianowicie chodzi mi o te https://fiqmiku.pl/. Przekonuje mnie do niego to, że angielski jest drugim obowiązującym w przedszkolu językiem, w którym nauczyciele zwracają się do dzieci podczas codziennych czynności. Ktoś z was słyszał o tym przedszkolu?

elise s cr
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: Tośka »

Dzieci mogą się uczyć języka angielskiego w przedszkolach i szkołach. Jeśli natomiast jesteście dorośli, a chcielibyście podnieść Wasze kompetencje językowe, to polecam zajrzeć na stronę https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych. jak widać Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje kursy angielskiego, również na poziomie podstawowym, dla dorosłych ;) Na naukę nigdy nie jest za późno :)
sośka32

Re: Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: sośka32 »

Dobre przedszkole na pewno w odpowiedni sposób przygotuje dziecko na dalszą drogę edukacji i wspólnie z mężem wybraliśmy przedszkole, w którym jest dużo języka angielskiego. Jest to przedszkole Te Vizja i dzięki niemu dziecko będzie już od małego znało podstawowe zasady tego języka.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 22
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: ectatend »

Tutaj znajdziesz ciekawą propozycje: https://malyswiat.pl/. Przedszkole istnieję od lat i ma same pozytywne opinie.

ultradźwiękowy dyfuzor olejków eterycznych
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Re: Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: Alvinka »

Też o Te Vizji mogę dużo dobrego powiedzieć, zapisaliśmy tu córkę, teraz i wiem, że syn jak trochę podrośnie to też tu pójdzie. Super opcją jest to, że jest to dwujęzyczne przedszkole, więc naturalnym następnym krokiem musi być też szkoła, która kładzie nacisk na języki, czyli kolejna placówka od Te Vizji. Sprawdźcie sobie ich całą ofertę edukacyjną.
aśka

Re: Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: aśka »

Jeśli szukasz sprawdzonego przedszkola językowego to serdecznie polecam Ci Tequestę na Białołęce:) To super miejsce dla dzieciaków - bawią się i uczą, mają super nauczycieli i kochaną panią dyrektor. Mój syn płaczę w sobotę że nie idzie do przedszkola. Teraz są wakacje więc musi poczekać do września :)
Duśka

Re: Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: Duśka »

Heh, kiedyś za moich czasów to angielskiego uczyli mnie dopiero w liceum. Sama niedawno szukałam idealnego przedszkola dla mojego maluszka. Jednak zdecydowałam, że wolę postawić na rozwój i zabawę niż na kładzenie nacisku na naukę języka obcego. Dlatego trafiłam do cudownego przedszkola Ala i Kot: http://www.alaikot.pl/
mórakowska

Re: Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: mórakowska »

Odzywaj się śmiało do http://www.przedszkoleentliczek.pl/edukacja . Te przedszkole z językiem angielskim zaserwowało nam edukację stojącą na faktycznie wysokim poziomie. U córki widać spory progres, jeśli chodzi o władanie językiem obcym. A dobre wiemy, jak bardzo przydatne będzie to w przyszłości.
onuka

Re: Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: onuka »

Można wybrać to przedszkole http://www.alaikot.pl/ . Są tam małe grupy dzieci, dobrzy opiekunowie i ciekawy program nauki angielskiego. Jestem pewna, że polubicie to przedszkole tak samo jak wasze dzieci i będę chętnie do niego się wybierać :)
Marek13

Re: Przedszkole z językiem angielskim

Post autor: Marek13 »

Witajcie! Poszukuję hurtowni, gdzie mogę znaleźć najtańsze zabawki do swojego sklepu detalicznego https://wrzuc.info/artykuly/w-jakiej-hu ... alicznych/ . Czy ktoś może polecić mi hurtownie zabawek oferujące atrakcyjne ceny i szeroki wybór produktów? Z góry dziękuję za wszelkie informacje i sugestie dotyczące hurtowni zabawek!
ODPOWIEDZ