Prywatna szkoła

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 70
Rejestracja: 13 kwie 2019, 19:34

Prywatna szkoła

Post autor: heniutek »

Jak wiadomo, czasem trzeba zainwestować w przyszłość dzieci. Może wiec wiecie, która prywatna szkoła podstawowa Gdańsk będzie najlepsza dla szczególnie uzdolnionych uczniów?

filozofia tqm
Awatar użytkownika
chochle
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2019, 22:49

Re: Prywatna szkoła

Post autor: chochle »

jeśli ma dobre opinie to czemu nie
Awatar użytkownika
Garti34
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:50

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Garti34 »

Może znajomi Ci coś doradzą? Ja się na tym niestety nie znam.

sfs fire
Nasze miejsce jest tutaj, w nocy, bez nikogo.
Awatar użytkownika
firmek9
Posty: 61
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:42

Re: Prywatna szkoła

Post autor: firmek9 »

Prywatnych szkół jest teraz dość sporo i w nich rzeczywiście są lepsze warunki. Też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to jedna z lepszych placówek. Tutaj dzieci mają dobre warunki do nauki, dodatkowe zajęcia, angielski.
Awatar użytkownika
Kalafel
Posty: 25
Rejestracja: 12 maja 2019, 10:55

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Kalafel »

Tak się złożyło, że moje dzieci chodzą do państwowej szkoły, ale gdyby w niej nie było dobrych warunków, to z pewnością szukałabym prywatnej. Z nauką też nie mają kłopotów i ten problem również mi odpada. Jedyne, o czym muszę myśleć i pilnować, to uzupełnianie im artykułów papierniczych :) Najlepszej jakości są Zeszyty Interdruk - Ceneo.pl i zamawiam je wyłącznie na tej platformie sprzedażowej.
Awatar użytkownika
elenka
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:12

Re: Prywatna szkoła

Post autor: elenka »

Jeśli chodzi o dobrą szkołę podstawową w stolicy to ze swojej strony szczerze polecam Te Vizję na Ochocie. Córka uczy sie tu już od 2 lat. W tym czasie bardzo dojrzała, chętnie się uczy i rozwija swoje sportowe pasje. Samo podejcie nauczycieli zasługuje na pochwałę, są komunikatywni i przyjaznie nastawieni i do dzieci i do rodziców.
Awatar użytkownika
biotynka
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Re: Prywatna szkoła

Post autor: biotynka »

W Łodzi bardzo dobrym wyborem będzie na pewno Szkoła Europejska. Zapoznajcie się koniecznie z jej ofertą: https://szkolaeuropejska.pl/. Można u nich kontynuować naukę aż do matury.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Tośka »

Moim zdaniem na pewno wart dodatkowo zapisać się do jakieś szkoły języka angielskiego, bo znajomość języków to w dzisiejszych czasach podstawa. Ostatnio na przykład trafiłam na bardo ciekawą ofertę szkoły językowej Speak-Up na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-mlodziezy. Sądzę, że naprawdę warto się u nich na taki kurs zapisać, tym bardziej, że jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem mająca wypracowane bardzo skuteczne metody nauczania.
Awatar użytkownika
xinia
Posty: 13
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:51

Re: Prywatna szkoła

Post autor: xinia »

elenka moja córka też uczy się w tej szkole Te Vizja :) doświadczenia mamy równie pozytywne jak Wy :) Na pewno gdybym drugi raz miała szukać szkoły to postawiłabym dokładnie tak samo :)
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Emilka »

Moja córka ma co prawda teraz wakacje jednak chcialam ja namowic aby chodzila na kursy angielskiego bo srednio radzila sobie w szkole. Dopiero udalo sie kiedy pokazalam jej taką opcję jak nauka zdalna przy komputerze. Skontaktowałyśmy się z Edu Edu Online https://edueduonline.pl/kontakt i wybrałyśmy córce najlepsze dla niej kurs. Rzeczywiście bardzo sie zmobilizowała do nauki bo nie czuje sie przymuszana a tez bardzo spodobal sie jej tok nauczania.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Prywatna szkoła

Post autor: poli3902 »

Na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za późno i warto to sobie zapamiętać! Przecież po 30 to wciąż bardzo młode osoby, które decydują się na to, aby podjąć naukę. Język angielski w życiu zawsze się przyda. Masz już konkretnie wybraną szkołę? Bo jeśli nie, to polecę Ci https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-ang ... mlodziezy/
Awatar użytkownika
Czajaa320
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2019, 19:35

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Czajaa320 »

Zgadzam się, język w dzisiejszych czasach to podstawa więc zawsze warto się go uczyć;) Z własnego doświadczenia mogę polecić tutlo. Uczę się z nimi juz kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Lekcje odbywam online i co bardzo wygodne- sama decyduję kiedy i o której godzinie mam lekcję;)
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Nestor »

Myślicie, że prywatna szkoła języka angielskiego na żywo tak jak na przykład Angielska Wioska https://angloville.pl/ przynosi lepsze efekty niż nauka przez internet? Tak właśnie stwierdziła moja przyjaciółka, która skorzystała z ich ciekawego programu, opartego przede wszystkim na konwersacji. Zależy mi, aby przełamać barierę językową i zacząć swobodnie się porozumiewać w języku obcym dlatego też rozważam możliwość skorzystania z ich oferty.
Awatar użytkownika
kaskagrudzien
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2019, 20:25

Re: Prywatna szkoła

Post autor: kaskagrudzien »

Witam wszystkich! Chce się z wami podzielić programem Angloville Familijny w którym uczestniczyłam wraz z moja córka. To cudowne doświadczenie, zarówno dla mnie jak i dla niej, nauka angielskiego na takim wyjeździe to zarówno wypoczynek ale też rozwój. Co ważne to czas spędzony z naszymi pociechami. Serdecznie ich polecam, poleciła mi ich koleżanka są cudowni.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2019, 15:18

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Olkka »

Jeśli chodzi o szkołę językową to z doświadczenia mogę polecić tutlo. Lekcje odbywam u nich online więc nie tracę czasu na żadne dojazdy a dzięki temu, że nauka jest indywidualne efekty są dużo lepsze;)
Awatar użytkownika
klaraklarka
Posty: 6
Rejestracja: 02 wrz 2019, 11:38

Re: Prywatna szkoła

Post autor: klaraklarka »

Ja tez jestem zadowolona z nauki w tutlo, fajne podejscie do klienta, no i sama ta atmosfera.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 7
Rejestracja: 05 wrz 2019, 14:11

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Majkaaa »

Również mogę się podpisać pod tutlo. Poleciła mi ich koleżanka i to był zdecydowanie najlepszy wybór jeśli chodzi o naukę angielskiego;)
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Sebek57 »

A czy myślałaś może nad wyborem szkoły policealnej Cosinus, bo mają również kierunek technik usług kosmetycznych trwający 2 lata wraz z zajęciami praktycznymi i przygotowującymi do zdania egzaminu zawodowego oraz pracy w zawodzie. Moim zdaniem jest to jednaj z lepszych opcji, tym bardziej że nic Cię to nie kosztuje ponieważ jest to szkoła w pełni darmowa przez cały okres nauczania. A poziom jaki reprezentują jest naprawdę świetny jednocześnie podążają za najnowszymi trendami.
Awatar użytkownika
maroon
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:12

Re: Prywatna szkoła

Post autor: maroon »

My również możemy polecić naukę języków z Angloville moja córka uczęszcza za zajęcia z native speakerem i powiem wam, że efekty są znacznie lepsze niż nauka z lektorem. Młoda od razu łapie poprawny akcent i fajne konstrukcje językowe, których nie miałaby szans nauczyć się z książek.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Prywatna szkoła

Post autor: falcia123 »

Niezależnie od tego jaka jest to szkoła warto wybrać podstawową naukę, która przygotowuje Twoje dziecko do działania. Dlatego też postaw na zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie. Wybierz więc https://sklep.terazmatura.pl/ i pozwól na zdobywanie doświadczenia w najlepszy możliwy sposób.
Awatar użytkownika
dante
Posty: 18
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:42

Re: Prywatna szkoła

Post autor: dante »

Dziecko będzie się mniej stresowało w prywatnej szkole. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest jedną z lepszych. Jak tylko ma się taką w okolicy to warto się zdecydować. Dzieci tutaj uczą się w mniejszych klasach, co zapewnia dobre warunki do nauki.
Awatar użytkownika
alciaalcia
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:58

Re: Prywatna szkoła

Post autor: alciaalcia »

ja na Twoim miejscu wyjechałabym za granicę, w takim środowisku najłatwiej nauczyć się języka, a jeśli nie planujesz to wyjedź na jakiś obóz językowy, np Angielska Wioska, poczujesz się jakbyś była za granicą i też tak będziesz się uczyć ;)
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Prywatna szkoła

Post autor: poli3902 »

Zdecydowanie jestem z tych osób, które uważają, że język angielski może przydać się zawsze i wszędzie, dlatego warto się go uczyć przede wszystkim w szkole, a jeśli tylko mamy możliwości, to oczywiście można pójść sobie na jakiś kurs. I jeśli o nich mowa, to tutaj https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/ znajdziecie dobrą szkołę, która nauczy Was nie tylko języka angielskiego. W ofercie mają też między innymi niemiecki. Wszystko realizowane nowymi metodami.
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Dale »

A umiecie napisać CV po angielsku? Ja miałem ogromny problem z tym, ale odezwałem się do tych ekspertów https://www.speak-up.pl/aktualnosci/jak ... -angielsku . Już teraz wiem wszystko i nie jest to dla mnie problem. Za niewielkie pieniądze przekazali mi wszelką niezbędną wiedzę. Bardzo polecam tych ekspertów.
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Prywatna szkoła

Post autor: Mikka »

Każda szkoła powinna tez być wyposażona w dobre podręczniki, ćwiczenia, wszelkie materiały edukacyjne, które wzbogacą wiedzę uczniów. Jak chcecie znaleźć naprawdę dobre publikacje to warto zajrzeć sobie na stronę nowaera.pl więcej tutaj. Tam znajdziecie materiały zgodnie z aktualną podstawą programową.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Prywatna szkoła

Post autor: szmek »

Mikka pisze: ↑30 gru 2019, 5:12 Każda szkoła powinna tez być wyposażona w dobre podręczniki, ćwiczenia, wszelkie materiały edukacyjne, które wzbogacą wiedzę uczniów.
Niestety nie zawsze tak jest. Ja większość swoich książek kupuje na https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html bo tam są dostępne. W księgarniach stacjonarnych często brakuje podręczników i jest problem.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Prywatna szkoła

Post autor: falcia123 »

Niezależnie od tego czy szkoła jest publiczna czy prywatna, dobrze jest pamiętać o przygotowaniu odpowiedniej wyprawki dla dziecka. Dlatego też przygotuj wszystko wcześniej, aby móc swobodnie działać w przyszłości i mieć ten temat zamknięty już teraz. Postaw zatem na blok rysunkowy, bibułę, klej, nożyczki czy kredki aby być przygotowanym na wszystkie możliwe ewentualności.
Awatar użytkownika
qwe93
Posty: 106
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Prywatna szkoła

Post autor: qwe93 »

Przyznam szczerze, że nauka języka obcego mojego dziecka wygląda nieco inaczej od jakiegoś czasu, ponieważ wcześniej była to nauka poprzez zajęcia dodatkowe, a teraz jest to nauka bezpośrednio w szkole, a konkretnie w Te Vizji. Tutaj nauka jest na tak dobrym i wysokim poziomie! My jesteśmy bardzo zadowoleni!
ODPOWIEDZ