Producent ogrodzeń

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2019, 11:39

Producent ogrodzeń

Post autor: Daria »

Planujemy w końcu wykonać ogrodzenie w naszej firmie i szukam namiarów na rekomendowanego producenta ogrodzeń. Kogo możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 43
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:27

Re: Producent ogrodzeń

Post autor: Chloe »

Jeśli chodzi o ogrodzenia do budynków firmowych to chyba najkorzystniejszą opcją jest takie ogrodzenie kratowe, jak oferuje ta firma: https://www.mati-met.eu/oferta . Jest łatwe w montażu, robi się to szybko, nie kosztuje majątku, a w dodatku łatwo to utrzymać w doskonałym stanie przez lata. Napisz do tej firmy, na pewno przygotują dla Ciebie wycenę!
Awatar użytkownika
Gogolas
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:20

Re: Producent ogrodzeń

Post autor: Gogolas »

Sprawdźcie sobie też szeroką ofertę od producenta http://betto.pl/ Ja znalazłam tu moje wymarzone ogrodzenie, będę chciała postawić na metalową konstrukcje i przęsła drewniane. Bardzo fajnie się to prezentuje. Jednak spokojnie znajdziecie tu wiele innych rodzajów ogrodzeń, nawet bloczki architektoniczne, czy też ogrodzenia gabionowe. Kierujcie się przy wyborze ogrodzenia, bramy, głównie solidnością, odpornością na warunki atmosferyczne, ale i także tym jak dane ogrodzenie wygląda, czy wpasuje się w wygląd całej posesji.
Awatar użytkownika
meldinka8
Posty: 34
Rejestracja: 08 sie 2019, 11:11

Re: Producent ogrodzeń

Post autor: meldinka8 »

My mamy ogrodzenie od Joniec, dokładniej to wzięliśmy takie,w którym są najlepsi czyli ogrodzenie łupane, do tego jeszcze palisady łupane do ogrodu i już wszystko ładnie się komponuje, mam jeszcze w planach zamówić oświetlenie ale to już na lato :)
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Producent ogrodzeń

Post autor: Tośka »

A kto z Was jest zwolennikiem ogrodzeń betonowych? Jeśli są tutaj takie osoby, to zapraszam Was do zapoznania się z ofertą firmy http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/. Możecie tam zamówić naprawdę trwałe, solidne i wytrzymałe ogrodzenia betonowe. Firma ta działa na terenie takich miejscowości jak Ełk, Suwałki, Giżycko, Gołdap, Olecko, Kętrzyn, Węgorzewo, Augustów oraz Mikołajki, więc jeśli macie posesję w tych okolicach, to warto się z nią skontaktować ;)
Michaś

Re: Producent ogrodzeń

Post autor: Michaś »

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta ogrodzeń, to na pewno możesz zajrzeć na https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/ofer ... e-litoral/, ponieważ ta firma zajmuje się wszystkim co związane z ogrodzeniami. Ma w swojej ofercie naprawdę bardzo fajne ogrodzenia betonowe.
kucek

Re: Producent ogrodzeń

Post autor: kucek »

Ogrodzenia Polbram spełniły moje oczekiwania pod każdym względem. Jakość, wytrzymałość i design przemawiają za tą firmą. Polecam odwiedzić ich stronę internetową: https://polbram.eu/.
ODPOWIEDZ