Prawnik z Opola

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Tomasz98
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:32

Prawnik z Opola

Post autor: Tomasz98 »

Cześć,

Czy możecie mi polecić kogoś dobrego z zakresu prawa rodzinnego? :)
Awatar użytkownika
Jolanta67
Posty: 20
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:02

Re: Prawnik z Opola

Post autor: Jolanta67 »

Hej,

Jak kancelaria prawna opole to Kancelaria Hilarowicz.
proponuje sprawdzic ich oferte. Zajmuja sie roznymi dziedzinami prawa, wiec mysle, ze beda w stanie Ci pomoc!

bokser kinomaniak
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Prawnik z Opola

Post autor: Mikka »

Myślę, że przy takim temacie warto wspomnieć również o Kancelarii adwokackiej - Adwokat Białystok link , która naprawdę działa niezawodnie i pomaga rozwiązać każdą sprawę. Dysponują oni szeroką wiedzą oraz sporym też doświadczeniem. Uważam, że do takich profesjonalistów warto się zgłosić.
Awatar użytkownika
Pinkidd
Posty: 22
Rejestracja: 05 lut 2020, 9:08

Re: Prawnik z Opola

Post autor: Pinkidd »

A cz ten prawnik wie coś na temat jakim jest np. ustawa prawo zamówień publicznych 2019? Potrzebuje specjalisty w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 70
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:59

Re: Prawnik z Opola

Post autor: Alek »

Coraz większą popularnością cieszy się teraz usługa prawna online. To świetna okazja do tego, aby być w kontakcie na bieżąco ze specjalistami. Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto zarejestrować znak towarowy. Prawo ochronne na znak towarowy ile trwa? Urząd Patentowy udziela na prawo na 10 lat, jednak istnieje możliwość, aby przedłużyć o kolejne 10 :)
Awatar użytkownika
Kama
Posty: 35
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:29

Re: Prawnik z Opola

Post autor: Kama »

Alek pisze: ↑23 mar 2020, 16:34 Coraz większą popularnością cieszy się teraz usługa prawna online. To świetna okazja do tego, aby być w kontakcie na bieżąco ze specjalistami. Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto zarejestrować znak towarowy. Prawo ochronne na znak towarowy ile trwa? Urząd Patentowy udziela na prawo na 10 lat, jednak istnieje możliwość, aby przedłużyć o kolejne 10 :)
Powiem szczerze, że sama nie miałam pojęcia o tym, jak ważne jest zarejestrowanie znaku towarowego zanim nie zapoznałam się z artykułami, dostępnymi na blogu kancelarii prawnej RPSM rpms.pl . Znajdziemy tam masą informacji także o nieuczciwej konkurencji, czy też podszywaniu się pod markę. Wbrew temu co mogłoby się wydawać, takie działanie stanowią ogromne zagrożenie dla firmy, w związku z czym należy podjąć wszelkie możliwe kroki, aby im przeciwdziałać.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Prawnik z Opola

Post autor: kasiakowa06 »

Jolanta67 pisze: ↑19 gru 2019, 21:03 Hej,

Jak kancelariahilarowicz.pl/ kancelaria prawna opole to Kancelaria Hilarowicz.
proponuje sprawdzic ich oferte. Zajmuja sie roznymi dziedzinami prawa, wiec mysle, ze beda w stanie Ci pomoc!
Dobry prawnik rozwiązuje wiele skomplikowanych spraw, takich jak: https://www.swiatprawa.pl/ograniczenie- ... cielskiej/

Obrazek
Blanka Opole

Re: Prawnik z Opola

Post autor: Blanka Opole »

Po podjęciu decyzji o rozwodzie skorzystałam z usług porad prawnych online. Najpierw pobadałam przez kilka dni temat w internecie i trafiłam na artykuł https://www.odpowiedziprawne.pl/-pozew-o-rozwod. Przestudiowałam go dokładnie i sama napisałam draft pozwu o rozwód. Dla pewności dałam prawnikowi do sprawdzenia i ewentualnej korekty mój pozew. Prawnik naniósł kilka poprawek i poinstruował mnie co zrobić, co dołączyć do pozwu itp. Dzięki temu zaoszczędziłam dużo pieniędzy nie płacąc za pełnomocnika. Oczywiście w skomplikowanych sprawach bez pełnomocnika się nie obędzie ale w moim przypadku rozwodu bez orzekania o winie, wszystko poszło gładko i bez żadnych problemów
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Prawnik z Opola

Post autor: podrickpayne »

W przypadku poszukiwań wysokiej jakości wpustów ze stali nierdzewnej do instalacji sanitarnych, warto rozważyć ofertę firmy https://zew-inwestycje.eu/ . Posiadają oni rozbudowany wybór, co czyni ich propozycje atrakcyjnymi. Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Na pewno sprostają Państwa oczekiwaniom.
lilak

Re: Prawnik z Opola

Post autor: lilak »

W niektórych sprawach prawnych konieczna jest współpraca z innymi profesjonalistami, takimi jak eksperci finansowi czy specjaliści z innych dziedzin prawa. Niestety, Pan M. Mickiewicz często nie wykazuje się umiejętnością skutecznej komunikacji z innymi specjalistami. Wydaje mu się, że sam wszystko wie najlepiej... i niestety... cierpi na tym klient.
kozak

Re: Prawnik z Opola

Post autor: kozak »

Jeśli szukasz wsparcia w trudnych sytuacjach prawnych, https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ to doskonały wybór. Polski Adwokat Niemcy z tej firmy oferuje profesjonalne doradztwo i reprezentację w różnych sprawach prawnych. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, klienci mogą liczyć na rzetelną pomoc prawną.
ODPOWIEDZ