Pralnia chemiczna Warszawa

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Jaśka

Pralnia chemiczna Warszawa

Post autor: Jaśka »

Ostatnio popsuła mi się pralka i dlatego chciałabym spróbować skorzystać z usług pralni chemicznej tylko nie za bardzo wiem gdzie się udać. Musi być tanio i najlepiej z dowozem do klienta. Macie jakieś sensowne propozycje? Sprawa jest pilna więc oczekuję konkretów.
Luśka

Re: Pralnia chemiczna Warszawa

Post autor: Luśka »

Ja mimo wszystko na twoim miejscu postawiła bym na naprawę pralki bo nie wierzę że takie usługi szybko wrócą do normy. Pandemia mocno przetrzebiła biznes i wróżę raczej więcej likwidacji niż powrotu działalności. Tak czy siak też czekam na jakieś propozycje działającej pralni.
Danuśka

Re: Pralnia chemiczna Warszawa

Post autor: Danuśka »

Owszem mam taką która na pewno cię przekona do tego typu usług a mianowicie https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Każdy kto ceni jakość i atrakcyjne ceny przekona się do nich bardzo szybko. Działają niemal 24h w każdy dzień i sprawnie zajmą się twoim praniem a ty nawet nie musisz wychodzić z domu. Myślę że to bardzo konkretna oferta na obecne czasy.
TamaraÓ

Re: Pralnia chemiczna Warszawa

Post autor: TamaraÓ »

Danuśka pisze: ↑19 sty 2021, 0:09 Owszem mam taką która na pewno cię przekona do tego typu usług a mianowicie https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Każdy kto ceni jakość i atrakcyjne ceny przekona się do nich bardzo szybko. Działają niemal 24h w każdy dzień i sprawnie zajmą się twoim praniem a ty nawet nie musisz wychodzić z domu. Myślę że to bardzo konkretna oferta na obecne czasy.
Pandemia to w ogóle wywróciła cały świat do góry nogami :/ szkoda gadać. Bardzo wiele rzeczy jest martwych, włącznie z fotografią nawet :( Co do prani Warszawianka to jest tutaj tez usługa prasowania, co jest dla mnie mega dobrym udogodnieniem.
ODPOWIEDZ