powikłania

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

powikłania

Post autor: Natka98 »

Mój brat chorował ostatnio, bardzo narzekał na gardło, gorączkę też chyba miał. Za bardzo nie chciał się przyznać ogólnie, ale do lekarza nie poszedł. Sam się leczył. Czy mogą być tego jakieś konsekwencje? Dzisiaj tyle tych chorób.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 223
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: powikłania

Post autor: marian3 »

Podrzuć bratu koniecznie ten artykuł https://tantumverde.pl/blog/nieleczona- ... j-chorobie. Na mnie zadziałał i jak miałem anginę to poszedłem od razu do lekarza. Niektóre choroby można leczyć samemu, ja też tak myślę no ale anginy bakteryjnej z wysoką gorączką się nie da. Musi wejść antybiotyk. Bo widzisz co się potem może dziać.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: powikłania

Post autor: Emilka »

Trzeba o siebie dbac. Jednak starszym wieku bardzo trudno dba sie o dobry stan zdrowia ze wzgledu na oslabiajacy sie uklad odpornosciowy. Moj dziadek obecnie zle znosi kazde przeziebienie czy grypę - a ja nie mam jak sie nim ciagle opiekowac ze wzgledu na pracę. Na szczescie udalo sie znalezc dla niego miejsce w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu gdzie powoli wraca do zdrowia . Jest pod czujna opieka profesjonalnego personelu ktory dba o swoich podopiecznych
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: powikłania

Post autor: szmek »

odnosząc się do wypowiedzi wyżej, może lepiej zatrudnić kogoś do opieki kiedy nie ma cie w domu? może też opaska dla seniora być ogromną pomocą. jest naprawdę wiele rozwiązań które umożliwiają i ułatwiają opiekę nad seniorem, nie trzeba od razu wysyłać go do domu opieki
Władysław

Re: powikłania

Post autor: Władysław »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Jeśli w grę wchodzą kwestie związane z różnymi schorzeniami, to powinniście reagować jak najszybciej. W końcu nieleczone problemy mogą stać się bardzo poważne. Wiem, że o objawach anginy przeczytasz na https://lekarzebezkolejki.pl/, dlatego też warto już teraz o tym poczytać.
ODPOWIEDZ