Poradnia psychologiczna - uzależnienie

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Poradnia psychologiczna - uzależnienie

Post autor: Emilka »

Korzystaliście może kiedyś z usług Poradni Salomon w Łodzi? Słyszałam wiele dobrych opinii na ich temat, nie wiem jednak jak sprawy się mają z uzależnieniami od alkoholu - mój brat cierpi na ten nałóg od ponad pół roku, kiedy odeszła od niego żona. Chodzi dokładnie o tą poradnię https://poradniasalomon.com.pl/ , co myślicie? Zależy mi na profesjonalnej opiece nad zdrowiem brata
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Poradnia psychologiczna - uzależnienie

Post autor: poli3902 »

A interesowaliście się kiedyś głębiej tematem uzależnień. Ja powiem Wam szczerze, że ostatnio zacząłem zastanawiać się nad tym, czy jest detoks kokainowy. Powinniście przeczytać sobie o tym na stronie https://pramed.pl/aktualnosci/jak-przeb ... kokainowy/ Tam znajdziecie szczegółowe informacje, które pozwolą Wam uniknąć problemów w przyszłości.
Krzyśko

Re: Poradnia psychologiczna - uzależnienie

Post autor: Krzyśko »

Cześć! Nie ma dobrego wesela bez alkoholu, ale mój sąsiad na swoim miał zdecydowanie za dużo wódki. Wiem co piszę, bo właśnie na tym weselu bardzo mocno zatrułem swój organizm alkoholem. Przez kilka dni albo leżałem bez życia na kanapie, albo w toalecie. Moja żona chcąc mi pomóc, znalazła dla mnie ośrodek Forest, w którym umówiła mnie na wizytę. Przeprowadzili mi tam skuteczną detoksykację organizmu, po której od razu poczułem się rewelacyjnie! Teraz i ja polecam ten ośrodek dla potrzebujących!
Awatar użytkownika
junkler
Posty: 196
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:10

Re: Poradnia psychologiczna - uzależnienie

Post autor: junkler »

Od trzech lat jestem już czysty, nie biorę żadnych narkotyków, jeszcze rok temu byłem cichą osobą, nie miałem przyjaciół, ale teraz to się zmieniło. Jeśli także zastanawiasz się nad terapią, to ja od siebie polecam ośrodek https://www.osrodek-empatia.org/ dzięki nim udało mi się wyjść na prostą.
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Poradnia psychologiczna - uzależnienie

Post autor: kirilka »

Ja swojego czasu korzystałam z pomocy psychologicznej i uwazam, ze jest to bardzo pomocne. W szczegolnosci dla osob, ktore same nie potrafia sobie poradzic z problemem i potrzebuja wsparcia z zewnatrz. https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ tutaj maja naprawde swietnych specjalistów, wykwalifikowanych, z dobrym podejsciem
Piotruś22

Re: Poradnia psychologiczna - uzależnienie

Post autor: Piotruś22 »

Okres pandemii i zamknięcie wielu biznesów bardzo negatywnie odbiło się na ludziach i relacjach więc wiele osób potrzebuje teraz wsparcia specjalistów psychiatrów a tych w kraju brakuje. Jak szukasz takiego wsparcia to oferta https://medi-life.pl/zakres-swiadczen/p ... chicznego/ na pewno jest dla ciebie. Mają tam nie tylko specjalistów ale całe programy leczenia więc możesz liczyć na ich pomoc.
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Re: Poradnia psychologiczna - uzależnienie

Post autor: Solux »

Nigdy wcześniej nawet nie szukałam żadnej placówki tego typu ale teraz muszę pomóc mojemu krewnemu. Wujek ostatnio traci coraz więcej pieniędzy na hazard i ciężko go od tego oderwać. Będę musiała z nim porozmawiać i pobycie w Ośrodku Terapii Mental Relax.
ODPOWIEDZ