Pomoc chorym dzieciom

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Pomoc chorym dzieciom

Post autor: Nestor »

Lubicie udzielać się i pomagać, kiedy chodzi o bardzo ciężko chore osoby? Mnie ostatnio wielką radość sprawiło wspieranie Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Działa z wielkim zapałem i organizuje różne zbiórki pieniędzy po to, aby dzieci mogły wyzdrowieć i cieszyć się z zabawy z rówieśnikami. Mojej sąsiadki córeczka jest ich podopieczną. Może chcielibyście pomóc?
Awatar użytkownika
fafona
Posty: 70
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:17

Re: Pomoc chorym dzieciom

Post autor: fafona »

Chętnie wpłacę troszkę grosza na stosowną fundację, bo wierzę, że wszystkim dzieciom należy się pomoc. Niedawno wpadłam też na organizację pod nazwą Szlachetny Gest , to ich strona http://szlachetnygest.pl/ i już przelałam im większość wolnych pieniążków. Cierpienie dzieci jest dla mnie nie do zniesienia.
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Re: Pomoc chorym dzieciom

Post autor: Solux »

Nestor pisze: ↑20 maja 2019, 14:03 Lubicie udzielać się i pomagać, kiedy chodzi o bardzo ciężko chore osoby? Mnie ostatnio wielką radość sprawiło wspieranie Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Działa z wielkim zapałem i organizuje różne zbiórki pieniędzy po to, aby dzieci mogły wyzdrowieć i cieszyć się z zabawy z rówieśnikami. Mojej sąsiadki córeczka jest ich podopieczną. Może chcielibyście pomóc?
Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem działalności Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Nie słyszałam, żeby jakaś inna organizacja aż tak prężnie działała na rzecz cierpiących dzieci. Mają coraz więcej wolontariuszy, którzy pomagają w zbieraniu funduszy na leczenie niewinnych maluchów.
ODPOWIEDZ