Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
mamuśka17

Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: mamuśka17 »

Wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej od jakiegoś czasu jest bardzo popularne. Jednak wybór zabiegów w gabinetach jest również ogromny. I tu pojawia się pytanie jakie zabiegi tak naprawdę warto wykonywać? Na anlaya.pl/pricelist/280-dermapen jest dostępny zabieg mezoterapii i z tego co czytam wiele osób się na niego decyduje. Czy ktoś z Was również go wykonał i może podzielić się opinią? Jak się sprawdza i jakie efekty można zauważyć po jego wykonaniu?
Stońka

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: Stońka »

Tak jak miałam robioną mezoterapię ale tutaj w warszawskiej klinice https://www.beautyskin.com.pl/odmladzan ... ia-iglowa/ czytałam opinie na ich temat i jak sie okazało nie były przesadzone ani trochę! Co do samego zabiegu, bazuje on na wykorzystaniu kwasu hialuronowego, czyli swojego rodzaju odzywczego koktajlu który bardzo głęboko wnika w cerę i działa na nią regenerująco. Wyrównuje również wszystkie możliwe niedoskonałości
Sara212

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: Sara212 »

Ja mogę wam polecić falę uderzeniową uderzeniowafala.pl/-fala uderzeniowa łódź na tej stronie macie informacje o tym zabiegu i ofertę kliniki z łodzi która ma odpowiedni sprzęt i taki zabieg wykonuje. To świetna oferta. Moim zdaniem warto się z nią zapoznać.
ODPOWIEDZ