Podręczniki szkolne

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 70
Rejestracja: 13 kwie 2019, 19:34

Podręczniki szkolne

Post autor: heniutek »

Jak przygotowania do kolejnego rok szkolnego? Wszystko już przygotowane? Nam jeszcze zostały do kupienia podręczniki szkolne, ale to dopiero jak będzie podana kompletna lista. Całość zapewne zamówimy z https://livro.pl/podreczniki-szkolne, bo mają bardzo szeroką ofertę i atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
zmigi
Posty: 30
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:16

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: zmigi »

Gdybyś szukała również podręczników do religii, w zasadzie do każdej szkoły czy przedszkola to możesz je zamówić na stronie księgarni katolickiej https://www.swietywojciech.pl/Podreczniki
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Tośka »

Tak naprawdę podręczniki powinny być w szkole dostosowane zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Pomyślało o tym wydawnictwo Nowa Era, które przygotowało książki do fizyki do szkół ponadpodstawowych zgodne z reformą szkolnictwa. Na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... owa/fizyka możecie je sobie zobaczyć, polecam ;)
aluś

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: aluś »

Mojemu dziecku zamawiałam podręczniki szkolne przez internet tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Można kupić w tej księgarni pomoce edukacyjne od przedszkola aż po wszystkie klasy podstawowe.

madra
Adaś

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Adaś »

Ja tam podręczniki kupuję zawsze używane, po co tyle przepłacać, skoro zazwyczaj je sprzedajemy po roku, a można znaleźć naprawdę zadbane egzemplarze? Ostatnio znalazłem taką stronę: https://szkola.ksiegarnialiber.pl/150-skup-podrecznikow, tam sprzedaje podręczniki i od razu kupuję używane na następny rok, dobre ceny, a i zadbane książki idzie znaleźć. :D
ODPOWIEDZ