Poczta czy kurier?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Poczta czy kurier?

Post autor: obuska »

Gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera?
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: klasonia »

Raczej jest to uzależnione od rodzaju oraz wymiarów więc nie da się tak jednoznacznie stwierdzić, która z opcji jest lepsza. Aczkolwiek jeśli interesowałby cie tani kurier to w takim razie wejdź na https://www.ebox24.pl/ - jest to strona brokera kurierskiego, dzięki któremu można sporo zaoszczędzić na przesyłce
Awatar użytkownika
Ewe11
Posty: 58
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:40

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: Ewe11 »

Ja tam osobiście zalecam kuriera, nie mam jakiś dobrych wspomnień z pocztą :D Jeżeli zdecydujesz się na kuriera to polecam ci firmę sendit. Bardzo chętnie korzystam z ich usług, wręcz jestem nad wyraz zadowolona :) Tak jak mówiłam, nie mam zaufania do poczty. Poza tym wysyłam często paczki za granicę i korzystam z ofert firm kurierskich ponieważ najbardziej się opłaca.
Awatar użytkownika
dribners
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2020, 7:48

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: dribners »

Od dawna już korzystam tylko z usług poczty i moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. Kurierzy często niezbyt profesjonalnie podchodzą do swojej pracy


_________________________________
projektowanie stron www Piła
Awatar użytkownika
JAnderson71
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:02
Kontakt:

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: JAnderson71 »

z moich doświadczeń - kurier. Cenowo wychodzi w sumie podobnie, choć oczywiście wszystko zależy od wagi. Ale kurier jest i szybszy, i pewniejszy. Poza tym, na poczcie są zawsze kolejki, a w takim punkcie kurierskim, jeszcze nigdy mi się nie trafiło :)
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: kirilka »

a Fastpost kojarzysz? maja bardzo fajna oferte, ja czesto nadaje paczki zagranice ;) cenowa fajnie to wychodzi, zawsze o czasie,a to najwazniejsze
Awatar użytkownika
bibanak
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2020, 22:56

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: bibanak »

Osobiście uważam, że o wiele lepiej i wygodniej jest korzystać z usług poczty polskiej.



__________________________
przeprowadzki
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: mczay »

Tak naprawdę polecam skorzystać z usług firmy globbox, której oferta jest szczególnie korzystna. Na stronie: https://www.globbox.net/przesylki_miedz ... a_brytania jest oferta dotycząca przesyłek zagranicznych do Wielkiej Brytanii. Już po niej można zauważyć, że firma jest porządna. Polecam
Awatar użytkownika
pakossa
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwie 2020, 20:35

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: pakossa »

Przeważnie korzystam z Fast post , to pośrednicy usług kurierskich. Zawsze wyszukam tutaj najkorzystniejszą dla mnie opcje http://www.fastpost.pl/
ODPOWIEDZ