płytki podłogowe

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
krzysztofa
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 1:06

płytki podłogowe

Post autor: krzysztofa »

Musze podjąć decyzję jakie płytki podłogowe wybrać do przedpokoju. Nie chcę w tym miejscu mieć paneli, ale myślałam o takich płytkach które wyglądają jak panele. Co o tym myślicie? Będzie to miejsce, przez które wszyscy będą przechodzili do toalety letniej. Jak będziemy siedzieli w ogródku, będzie grill itp. to nie tylko domownicy ale tez goście będą przechodzić do toalety. Więc panele naprawdę odpadają.
Jamnik

Re: płytki podłogowe

Post autor: Jamnik »

Regularne czyszczenie podłóg jest kluczowe dla utrzymania ich w dobrym stanie. Jednakże, używanie zbyt dużej ilości wody, szczególnie na drewnianych powierzchniach, może być szkodliwe. Więcej porad na temat odpowiedniego czyszczenia podłóg znajdziesz na stronie https://www.tychy.info/wiadomosci/19358 ... ic-podlogi więc pamiętaj, aby zawsze wyciskać mop tak, aby był lekko wilgotny.
therowa

Re: płytki podłogowe

Post autor: therowa »

Szukam sposobu na podłogi, dlatego coraz częściej zastanawiam się nad tym, czy panele laminowane wineo nie będą u mnie najlepszą opcją. Jestem ciekawa, czy warto ogólnie o tym mówić, radzić się, ale nie mam innej możliwości. Dlatego dajcie znać, co wiecie i co sądzicie.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: płytki podłogowe

Post autor: podrickpayne »

Ostatnio zainteresowały mnie ekologiczne podłogi poliuretanowe. Firma https://www.eko-parkiet.pl/produkty/pod ... erringbone oferuje szeroki wybór produktów w tej kategorii, a ich ceny są bardzo konkurencyjne. Osobiście uważam, że warto sprawdzić ich ofertę i zobaczyć, co mają do zaoferowania.
ODPOWIEDZ