Plac manewrowy warsztatu?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Plac manewrowy warsztatu?

Post autor: maksik »

Na https://www.jadar.pl/produkty/produkty- ... ogowa.html jest dostępna oferta na płyty betonowe, drogowe. Czy takie coś nadaje się do wyłożenia placu manewrowego warsztatu samochodowego by utwardzić go? Ktoś taki materiał zastosował?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Plac manewrowy warsztatu?

Post autor: Tośka »

A skoro już o warsztatach samochodowych mowa, to gdzie zaopatrywaliście się w wyposażenie do takiego warsztatu? Ja widziałam ostatnio na przykład wyciągarki samochodowe różnych rodzajów na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe. Jak sądzicie, czy opłaca się je tam zamówić?
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Plac manewrowy warsztatu?

Post autor: wspolnafirma1 »

Dobrym wyborem będą też takie płyty betonowe https://betblok.pl/plyty-betonowe-producent.html można z nich wykonać zarówno plac jak i drogę. Płyty tego typu są bardzo wytrzymałe, wykonane są bowiem z odpowiedniej mieszanki betonu wraz ze zbrojeniem. Dużą zaletą jest także szybkość prac dzięki którym można wykonać taki plac czy drogę, dużo krótszy niż w przypadku innych metod i materiałów.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Plac manewrowy warsztatu?

Post autor: kasiakowa06 »

Tośka pisze: ↑19 maja 2020, 13:23 A skoro już o warsztatach samochodowych mowa, to gdzie zaopatrywaliście się w wyposażenie do takiego warsztatu? Ja widziałam ostatnio na przykład wyciągarki samochodowe różnych rodzajów na stronie internetowej terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe. Jak sądzicie, czy opłaca się je tam zamówić?
Mogę zapytać w moim ulubionym Cemocie, bo to naprawdę dobrze wyposażony warsztat https://www.cemot.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ