Piżama może być nie tylko praktyczna i przytulna, ale także erotyczna.

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
iżamla

Piżama może być nie tylko praktyczna i przytulna, ale także erotyczna.

Post autor: iżamla »

Piżama może być nie tylko praktyczna i przytulna, ale także erotyczna. W takim przypadku musisz preferować modele wykonane z wiskozy, jedwabiu lub satyny. Mini szorty i top z koronkowymi wstawkami podkreślą godność sylwetki, ale spanie w takiej piżamie nie będzie zbyt wygodne.
żebzua

Re: Piżama może być nie tylko praktyczna i przytulna, ale także erotyczna.

Post autor: żebzua »

iżamla pisze: ↑01 mar 2021, 1:58 Piżama może być nie tylko praktyczna i przytulna, ale także erotyczna. W takim przypadku musisz preferować modele wykonane z wiskozy, jedwabiu lub satyny. Mini szorty i top z koronkowymi wstawkami podkreślą godność sylwetki, ale spanie w takiej piżamie nie będzie zbyt wygodne.
Całkowicie się z tym zgadzam. Piżamę (i inne rzeczy) kupuję tylko na https://shopsy.pl/pizamy-damskie bo tam są dobrej jakości i naprawdę wyglądam w nich erotycznie. W końcu to główny cel, dla którego je kupuję. Chcę zadowolić męża i zawsze być dla niego atrakcyjna.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Piżama może być nie tylko praktyczna i przytulna, ale także erotyczna.

Post autor: mczay »

Ja jednak piżamki wolę praktyczne, wygodne i przytulne. O to właśnie chodzi aby móc się w nich wyspać. Ja do tego jeszcze przy zakupie piżamy zawsze zwracam uwagę na ich jakość i cenę. Właśnie dlatego trudno sprostać moim wymaganiom. Artykułom dostępnym w sklepie SoftCotton jednak się udało. Nie dość, że wydają się być dobrej jakości, są w rozsądnych cenach, to jeszcze jest ich naprawdę sporo do wyboru. Poza różnymi piżamami, w asortymencie sklepu można znaleźć także szlafroki i ręczniki, więc tym bardziej warto chociaż się przyjrzeć temu sklepowi.
ODPOWIEDZ