Peruka czy przeszczep włosów?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
mamuśka17

Peruka czy przeszczep włosów?

Post autor: mamuśka17 »

Mój mąż zmaga się z utratą włosów. Widzę, że nie czuje się z tym komfortowo. Wiem, że w takim wypadku można skorzystać z peruki, bądź zdecydować się na przeszczep włosów. Jednak na https://www.hairagain.com.pl/ jest też dostępna oferta na bezinwazyjne zabiegi zagęszczania włosów na mikroskórze. Efekty przedstawione na stronie są naprawdę fajne. Czy ktoś z Was może również zmaga się z takim rozwiązaniem i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
kidawa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2020, 13:58

Re: Peruka czy przeszczep włosów?

Post autor: kidawa »

Lepiej według mnie udać się na przeszczep włosów. Nie będziesz musiała za każdym razem martwić się że tych włosów jest coraz mniej, tylko będziesz się cieszyć z czupryny na głowie :) Zgłoś się do kliniki Novoderm w Łodzi i zapytaj o zabieg WAW FUE https://novoderm.pl/przeszczep-wlosow/. Tutaj nie będziesz musiała się martwić o uciążliwą rekonwalescencję czy blizny pozabiegowe.
łyczek

Re: Peruka czy przeszczep włosów?

Post autor: łyczek »

Nikt tutaj nie wspomina o pielęgnacji peruki. W końcu wiele osób je teraz nosi. Moim zdaniem firma ta oferuje szereg bardzo ciekawych ofert: https://perukikielce.pl/peruki-warszawa/. Mają peruki syntetyczne i peruki naturalne. Na stronie znajdziesz również wiele wartościowych treści dotyczących dbania o perukę. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do przeglądania tych informacji i robienia zakupów.
Katrina

Re: Peruka czy przeszczep włosów?

Post autor: Katrina »

łyczek pisze: ↑05 sie 2021, 12:16 Nikt tutaj nie wspomina o pielęgnacji peruki. W końcu wiele osób je teraz nosi. Moim zdaniem firma ta oferuje szereg bardzo ciekawych ofert: https://perukikielce.pl/peruki-warszawa/. Mają peruki syntetyczne i peruki naturalne. Na stronie znajdziesz również wiele wartościowych treści dotyczących dbania o perukę. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do przeglądania tych informacji i robienia zakupów.
W Radomiu jest chyba nawet ten sam sklep https://perukikielce.pl/peruki-radom/ :) tutaj można otrzymac profesjonalną pomoc jeśli chodzi o perukę
ODPOWIEDZ