Ozonowanie

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Ozonowanie

Post autor: burek »

Myślicie, że przeprowadzenie ozonowania po remoncie to dobry pomysł? Wyczytałem, że w ten sposób można się pozbyć z domu wszelkich alergenów i zanieczyszczeń. Czy takie oczyszczanie działa też po remontach? Znalazłam taką firmę, która oferuje ozonowanie budynków i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty.
Awatar użytkownika
cynamonka
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:33

Re: Ozonowanie

Post autor: cynamonka »

Czekam na Wasze opinie odnośnie tego. Wtedy może skorzystam.
Człowiek poznaje siebie, dopiero gdy pozna własne granice
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Ozonowanie

Post autor: sefka »

My ozonowaliśmy biuro z pomocą firmy Airozone. Bardzo polecam, bo różnica jest ogromna. Od razu jest jakoś tak czyściej i lepiej się oddycha. Warto korzystać z takiej opcji przede wszystkim wtedy, gdy jesteście alergikami.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Ozonowanie

Post autor: kasiakowa06 »

burek pisze: ↑28 wrz 2019, 19:35 Myślicie, że przeprowadzenie ozonowania po remoncie to dobry pomysł? Wyczytałem, że w ten sposób można się pozbyć z domu wszelkich alergenów i zanieczyszczeń. Czy takie oczyszczanie działa też po remontach? Znalazłam taką firmę, która oferuje osuszanienazawolanie.pl ozonowanie budynków i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty.
Zdecydowanie tak! Ozonowanie sprawdza się super po remontach, czy też po prostu czasem warto odświeżyć powietrze :) Polecam usługi Ozonusa https://ozonus.pl/
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Ozonowanie

Post autor: KarolK »

Witam, co sądzicie o tym, by zainwestować w dobrej jakości ozonowanie auta? Zależy min a tym, by pozbyć się bakterii i zarazków. Co sądzicie o ozonowaniu https://ozonosfera.pl/uslugi-ozonowania/ ? Chętnie poznam wasze opinie, będę bardzo wdzięczna, nie ukrywam, ze bardzo zależy mi na czasie.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ