Ogrodzenie metalowe

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Ogrodzenie metalowe

Post autor: Dale »

Macie takie ogrodzenia na swoich posesjach albo w ogrodach? Ja się na to zdecydowałem bo wygląda świetnie i jest tanio https://www.bricoman.pl/materialy-budow ... e-metalowe . Ogrodzenia na dużej posesji kosztuje i to mnie uratowało. Dzięki temu mam satysfakcjonujące rozwiązanie u siebie.
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: marian3 »

zastanawiałem się też nie powiem... ale w końcu wybrałem betonowe ogrodzenie, modułowe Jońca. dużo lepiej się prezentuje jak metalowe i więcej zasłania. Jak dodasz jeszcze przęsła z małym prześwitem to jest prywatność zachowana. A ja mieszkam na osiedlu gapiów, nie było opcji, żeby nie zasłaniać się porządnie. To moje jest w kolorze piaskowym ale są też odcienie czarnego. spory wybór mają i dobre ceny. dostępność też na plus.

google współrzędne gps
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: Natka98 »

marian3 pisze: ↑08 sie 2019, 21:38 zastanawiałem się też nie powiem... ale w końcu wybrałem betonowe ogrodzenie, modułowe Jońca. dużo lepiej się prezentuje jak metalowe i więcej zasłania. Jak dodasz jeszcze przęsła z małym prześwitem to jest prywatność zachowana. A ja mieszkam na osiedlu gapiów, nie było opcji, żeby nie zasłaniać się porządnie. To moje jest w kolorze piaskowym ale są też odcienie czarnego. spory wybór mają i dobre ceny. dostępność też na plus.
hm a gdzie takie można zobaczyć? bo ja się też raczej na metalowe nastawiałam ale zależy mi na maksymalnej prywatności. i jak dostępność na plus to gdzie sprzedają takie?
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: marian3 »

Na stronie sobie zobaczysz i tu masz namiary na dostawców https://www.joniec.pl/partnerzy.html. Plus ogrody wystawowe gdzie są czyli mają tam postawione takie ogrodzenia żeby zobaczyć w całości. Dla mnie dużo lepszy wybór jak metalowe serio.
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 43
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:27

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: Chloe »

Mnie się podobają ogrodzenia najprostsze: https://www.mati-met.eu/ , metalowe właśnie, łatwe w montażu.
Ogrodzenie ma pełnić określoną funkcję, być tanie, łatwe w utrzymaniu i transporcie na działkę.
Według mnie to panelowe ogrodzenie to doskonale rozwiązanie!
Awatar użytkownika
maroon
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:12

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: maroon »

Piekne ogrodzenie gabionowe zamówiłam u https://betto.pl/ Firma sprawnie obsługuje, wycenę miałam już na drugi dzień. Po 4 tygodniach przyjechało do mnie gotowe ogrodzenie. Montażyści również bardzo kompetentni i mili. Według mnie tak powinna działać każda firma.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: Emilka »

Budowa takiego porządnego ogrodzenia to jednak nie do końca taka łatwa sprawa. Wymaga to użycia odpowiedniej technologii i materiałów - nie wspominając także o wiedzy fachowej. Ja od siebie dodam, że warto zainwestować w takie przekładki które można znaleźć w ofercie Sigern https://sigern.pl/ - przy profilowaniu zapobiegną uszkodzeniom cynku czy farby. To dobra inwestycja.

kolekcja firmy solar
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: burek »

Myślę, że warto również pomyśleć o zakupie dodatkowej kłódki Wybór odpowiedniej kłódki, to ważny temat. Trzeba wiedzieć, że każdy model jest przeznaczony do różnych zastosowań. To jaka kłódka sprawdzi się najlepiej, zależy od stopnia zabezpieczenia jakie oferuje a także odporności na czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć, deszcz, kurz czy tłuste zabrudzenia.

centrum logistyczne praca
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2020, 13:56

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: tobiaszjablonski »

jeśli chodzi o ogrodzenia metalowe, to polecam http://www.elestra.pl/. Sprawdzona firma, z którą współpracujemy od lat.
Awatar użytkownika
agnieszkakl
Posty: 16
Rejestracja: 25 mar 2020, 8:32

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: agnieszkakl »

Moim zdaniem nic nie przebije klasycznego palisadowego ogrodzenia. Zależało nam na znalezieniu firmy, która wykonałaby dla nas dokładny projekt ze wszystkimi detalami wykończenia i niezawodna okazała się https://palisada.pl/ogrodzenia-panelowe. Ogrodzenie przerosło nasze oczekiwania i z czystym sumieniem ich polecamy.
Awatar użytkownika
Blondia
Posty: 41
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:15

Re: Ogrodzenie metalowe

Post autor: Blondia »

Większość ogrodzeń buduje się, stawia na swojej posesji bez pozwolenia, to jest oczywiste. Są jednak sytuacje, w których trzeba będzie załatwić pozwolenie na budowę ogrodzenia. Zobaczcie sobie tu firmę https://plotex.net.pl/pozwolenie-na-ogr ... -zalatwic/ i ich artykuł na ten temat. Najważniejszą kwestią jest tu wysokość, nie może ona przekraczać 2,2 metra. Są też i inne czynniki, o których trzeba wiedzieć jeżeli stawiacie ogrodzenie na swojej posesji.
ODPOWIEDZ