Ogłoszenia

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Ogłoszenia

Post autor: falcia123 »

Miejsce w którym znajdują się ogłoszenia z wielu kategorii z całej Polski? To bez wątpienia https://multino.pl/ gdzie znajdziesz propozycje dostępne dla każdego! Dzięki temu sprzedaż coś co zalega w Twoim domu lub kupisz to czego tak długo szukasz. To serwis z ogłoszeniami, który pozwoli Ci na poszukiwania w niemal każdej dziecinie, zakończone spektakularnym sukcesem!
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Ogłoszenia

Post autor: Natka98 »

Jeśli chcemy coś kupić czy sprzedać to takie typowe portale z ogłoszeniami to podstawa. Oczywiście najlepsze są takie, na których możemy wstawić bezpłatne ogłoszenia , nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów. Tym bardziej, że nie wiadomo czy znajdzie się kupiec, to jeszcze byśmy musieli dopłacić w sumie. Zakładam, że na takich portalach jest zawsze dużo ogłoszeń, to znów dobre dla kupujących.
Awatar użytkownika
meldinka8
Posty: 34
Rejestracja: 08 sie 2019, 11:11

Re: Ogłoszenia

Post autor: meldinka8 »

Całkiem fajne i darmowe ogłoszenia macie na stronie http://pokato.pljak dla mnie świetne i naprawde konkretne miejscówki i co istotne wszystko tam znajdziecie czego szukacie, wiec warto :)
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 58
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:28

Re: Ogłoszenia

Post autor: Jacek »

Dużo ogłoszeń dla branży medycznej można znaleźć też tutaj - https://medbra.in/ Warto zerknąć na stronkę bo to jeśli chodzi o medycyne znany portal i można tam trafić naprawdę fajne ogłoszenia.
Awatar użytkownika
Norman
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:00

Re: Ogłoszenia

Post autor: Norman »

Wolny czas spędzam tylko na grach. Jestem w stanie zarabiać pieniądze nawet podczas zabawy i to jest fajne. Nie każdy jest taki dobry, ale ja wiem, jak to zrobić nuestepprocedure.com istnieje tak prosty i wygodny systema, że korzystanie z niego jest przyjemnością. Zwłaszcza, gdy wiesz, czego chcesz. I wiem i dlatego łatwo mi to zdobyć.
Baśka

Re: Ogłoszenia

Post autor: Baśka »

Ja w ostatnim czasie szukałam dobrego fachowca od łódek. Interesują nas łodzie motorowodne jako inwestycja. Na szczęście trafiłam na Pokato. To świetny portal z ogłoszeniami, gdzie można zamieścić anons za darmo. Co ważne portal jest aktualizowany na bieżąco, więc nie ma mowy o nieaktualnych ogłoszeniach, które wiszą bez potrzeby.
zdziś

Re: Ogłoszenia

Post autor: zdziś »

My lubimy wolny czas spedzać rodzinnie. Lubimy gry planszowe, jazdę na rowerze itp. A ostatnio trafiłem na taka ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/gdzie-jest- ... 31998.html Przyjaciele myszki Miki wybieraają się w podróż. Zadaniem jest odnalezienie różnych wszystkich szczegółów. Można fajnie spędzić czas całą rodziną.
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Ogłoszenia

Post autor: klasonia »

Trzeba przyznać, że internet znacząco ułatwia sprawę czy to potrzebna jest praca Szczecin czy inne rzeczy właśnie przez to, że istnieją serwisy ogłoszeniowe w internecie. Ja w ten sposób swoją pracę znalazłam z której jestem bardzo zadowolona :) I to bez żadnych znajomości
ODPOWIEDZ