odpady niebezpieczne

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 32
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:16

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - polećcie jakąś firmę :)
Awatar użytkownika
rower
Posty: 27
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:15

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: rower »

Odpadów trzeba pozbywać się zgodnie z prawem i w bezpieczny sposób. Jeśli chodzi o śmieci, które powstają podczas pracy w firmie to warto skorzystać z usług kogoś, kto odpowiednio je zutylizuje. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/oferta/niszczenie-dokumentow/. Firma oferuje niszczenie dokumentów zgodnie z normą din 66399. To ważne, ponieważ poufne dane nie mogą wyjść poza osoby upoważnione.
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Solux »

Ja z pewnością będę korzystać z oferty firmy Ekoraff https://ekoraff.pl/ . Mają doświadczenie, wiedzę i świetnie obsługują klientów. Nie wiedziałam do kogo się zgłosić, ale znajomy mi ich polecił. Zajmują się wywozem śmieci, wynajmem kontenerów i przewozem materiałów. A przede wszystkim, co jest najważniejsze, pomagają chronić środowisko. Może tez skorzystasz z ich usług?
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Tadek33 »

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrej firmy, która będzie w stanie zapewnić Wam profesjonalne wsparcie jeśli chodzi o takie usługi jak utylizacja odpadów katowice z którymi współpracujemy i jesteśmy jak najbardziej zadowoleni zarówno jeżeli chodzi o jakość, profesjonalne podejście i jednocześnie dobry zakres cenowy. Wszystko tak jak być powinno i z zachowaniem standardów i bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że i Wam również będą w stanie odpowiednio tutaj pomóc!
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: szycha »

A tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-odpadow/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, ze warto. Macie tam bowiem namiar na akredytowane laboratorium, które wykonuje różne badania środowiska. Między innymi zajmują się właśnie badaniem odpadów. Myślę, że warto zapoznać się z ich propozycją, bo niewątpliwie jest bardzo kompleksowa.
Wieśka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Wieśka »

Bardzo często odpady niebezpieczne są generowane głównie w laboratoriach. Dlatego szczególnie one powinny być wyposażone w odpowiedni sprzęt - https://danlab.pl/nasze-produkty/badani ... fotometry/, który zapewni nie tylko precyzję wykonywania analiz, ale także bezpieczeństwo. Dzięki temu pracownikom będzie się pracowało komfortowo i bez obaw o własne zdrowie.
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 47
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:32

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: dorszek »

Wywozem i utylizacją odpadów niebezpiecznych np. azbestu powinna zajmować się tylko doświadczona i profesjonalna firma. Takie usługi można znaleźć na stronie https://www.skip.bialystok.pl/wywoz-gru ... prywatnych. Sam korzystałem z tych usług podczas remontu dachu i byłem zadowolony.
iśka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: iśka »

Myślę, ze odpadami niebezpiecznymi powinna zająć się profesjonalna firma. Od siebie mogę polecić tą https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ Wektorsc jest na rynku od dawna i cieszy się zaufaniem klientów,
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: KarolK »

Witam,czy zwracacie uwage na to co wyrzucacie? Chętnie poznam wasze opinie na temat monitorowania odpadow. https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-odpadow/ Uwazam,ze to bardzo wazne,aby dbac o srodowisko. Jak wy sądzicie? Zapraszam do dyskusji.
miiichał

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: miiichał »

Odbiór odpadów przemysłowych, niebezpiecznych oferuje firma Recykler Szczecin, to zakład odpadów działający głownie w obrębie województwa zachodniopomorskiego https://recykler.szczecin.pl/oferta/ Solidnie działają, profesjonalnie, mają też w porządku ceny, także warto ich sobie zapamiętać.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: KarolK »

Tworzyć dzieła sztuki w ramach recyklingu można także zupełnie intencjonalnie. Czyni tak Michelle Reader, który od ponad dwudziestu lat zajmuje się kreacją rzeźb przy wykorzystaniu mechanicznych elementów zabawek czy zegarów. Znajdowanie materiałów traktuje jako zabawę, zawierającą silny element nieprzewidywalności. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://esbud.pl/kreatywne-pomysly-recykling/
Pozdrawiam.
Błażej66

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Błażej66 »

Zgadzam się z Wami w 100%. Moim zdaniem warto zainteresować się tematem recyklingu wszelkiego rodzaju odpadów. Ja od niedawna współpracuję z firmą https://www.mag-bar.pl/kontakt. Wyręczają mnie w transporcie odpadów z tworzyw sztucznych. Zajmują się także ich przetwórstwem i sprzedażą. Oferują atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalną obsługę klienta.
KamilS

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: KamilS »

To ja też pomogę w tej sprawie, jeśli chodzi o odpady niebezpieczne to w Warszawie sprawdzony namiar to firma EkoEuropa Energy http://www.ekoeuropa.pl/oferta To mega profesjonaliści w temacie, firma z dużym doświadczeniem, doskonale zorganizowana, zajmują się odbieraniem odpadów niebezpiecznych, medycznych, zakaźnych czy weterynaryjnych i wykonują tą pracę rzetelnie i solidnie. Zdecydowanie jest to dobra do współpracy firma, macie u nich kompleksowe usługi i w porządku stawki.
Prądziak

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Prądziak »

Jeżeli jesteśmy zainteresowani właśnie recyklingiem katalizatorów samochodowych, które są bardzo niebezpieczne dla środowiska to ja zdecydowanie tu polecam kontakt z firmą http://katex.info/skupkat.html. Oni się tym zajmują i powiem szczerze, że robią to kompleksowo, bez żadnych problemów, mają odpowiedni zakład, a co za tym idzie odpowiednie zaplecze techniczne. Recykling przebiega sprawnie, odzyskiwane są surowce wtórne, które potem można wykorzystać ponownie
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: sefka »

Jeżeli masz w swojej firmie zużyty sprzęt elektroniczy, czyli tak zwane elektroodpady, to koniecznie się ich pozbądź! Jeżeli o mnie chodzi, to zachęcam przede wszystkim do zapoznania się z ofertą https://odbioryfirmowe.pl/ ponieważ można na nich w pełni polegać.
groszek

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: groszek »

Jeśli nurtuje was, co zrobić ze zużyta elektroniką. to sprawdźcie ofertę firmy https://odbiorydomowe.pl/ . Znajdziesz tam możliwość zdania zalegającego sprzętu elektronicznego zupełnie za darmo. Wystarczy wypełnić krótki formularz na ich stronie internetowej, bądź skontaktować się z nimi telefonicznie. Nie musicie nawet wynosić sprzętu, ponieważ odbiorą go od was z domu.
ODPOWIEDZ