nieruchomości

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
molinkał

nieruchomości

Post autor: molinkał »

Jeżeli planujecie zakup nieruchomości w Pszczynie czy okolicy to mogę Wam polecić sprawdzone biuro nieruchomości https://www.cn-kaczmarek.pl/ Działają głównie na śląsku. Mają w ofercie domy jak i mieszkania w bardzo dobrych cenach. Dla mnie bezkonkurencyjni. Obsługa bardzo dobra. Dopilnowali mi wszystkich formalności.
ląwa

Re: nieruchomości

Post autor: ląwa »

Ja chcę kupić coś bliżej Warszawy, zastanawiam się nad Ożarowem Mazowieckim, jak z komunikacją z Warszawą? Dobre są dojazdy? Które okolice polecaie do zamieszkania
niuńka

Re: nieruchomości

Post autor: niuńka »

Chciał może ktoś z Was w ostatnim czasie sprzedać swoją nieruchomość. Ja tak i zdziwiłam się jakie to ciężkie. Bałam się, że ktoś mnie oszuka, stresowały mnie te wszystkie formalności o których trzeba pamiętać. Postanowiłam więc skorzystać z usług skupu nieruchomości. Zdecydowałam się na ten, który znalazłam tutaj https://skupnieruchomoscinaslasku.pl/sk ... sci-tychy/ . Fachowcy podjechali i wycenili. W mojej ocenie wycena była uczciwa więc postanowiłam sprzedać. Jak dla mnie to bardzo fajne rozwiązanie i bezpieczniejsze niż sprzedaż na własną rękę.
ą123ola

Re: nieruchomości

Post autor: ą123ola »

Decydując się na inwestycję w nieruchomość, koniecznie trzeba się przygotować na wszelkie dodatkowe koszty. A nie jest ich wcale tak mało.. Wielu osobom wydaje się, że jest to wyłącznie suma, która widnieje w ogłoszeniu o sprzedaży, jednak w rzeczywistości tak nie jest. Warto poczytać: zakup nowego mieszkania koszty :)
Baśka32

Re: nieruchomości

Post autor: Baśka32 »

Tak naprawdę to ofert jeśli chodzi o nieruchomości to nie brakuje. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać. Dla przykładu na https://www.dobryadres.pl/ macie oferty z całego województwa zachodniopomorskiego. Domy, mieszkania, działki i to zarówno rynek pierwotny i wtórny. Bardzo łatwo po filtrach się szuka.
igiełkaZ

Re: nieruchomości

Post autor: igiełkaZ »

Dokładnie, nieruchomości obecnie nie brakuje zarówno tych z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Sama zastanawiam się od jakiegoś czasu nad taką inwestycją. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że jest mi potrzebna odpowiednia wiedza w tym zakresie. Zaczęłam szukać w sieci i na jednej ze stron znalazłam kurs inwestowania w nieruchomości , z którego zamierzam skorzystać. Taka wiedza ma dla mnie ogromne znaczenie.

meble sosnowe malowane na biało
Łuki12

Re: nieruchomości

Post autor: Łuki12 »

Mieszkania Katowice ktoś coś? Szukam z moją partnerką mieszkania w Katowicach, w metrażu około 50 m2, najlepiej w układzie salon z kuchnią i osoba sypialnia, plus balkon. Jeśli macie jakieś rekomendacje, to chętnie przyjmę. Dużo słyszałem o nieruchomościach oferowanych przez Wawel Service, więc chyba najpierw zacznę od researchu na ich stronie :)
łiks

Re: nieruchomości

Post autor: łiks »

Jeśli myślisz nad remontem swojej nieruchomości, albo chociaż nad jakąś mała zmianą, to dobrą opcją będą listwy maskujące karnisze, które można kupić w sklepie https://podlogi24.net/sztukateria-listw ... 597_1.html za super cenę. Ja posiadam je u siebie i jestem z nich zadowolony.
Bajka226

Re: nieruchomości

Post autor: Bajka226 »

molinkał pisze: ↑12 lis 2020, 12:43 Jeżeli planujecie zakup nieruchomości w Pszczynie czy okolicy to mogę Wam polecić sprawdzone biuro nieruchomości. Działają głównie na śląsku. Mają w ofercie domy jak i mieszkania w bardzo dobrych cenach. Dla mnie bezkonkurencyjni. Obsługa bardzo dobra. Dopilnowali mi wszystkich formalności.
Nie jestem zbyt dobrze obeznana w rynku nieruchomości, ale wydawało mi się, że mieszkanie uda mi się sprzedać szybciej. Mam wrażenie, że szybka sprzedaż mieszkania jest niemożliwa. Aby ją przyspieszyć zamierzam podjąć współpracę z firmą GRB Nieruchomości, która ma duże doświadczenie w takich usługach.
fórtka

Re: nieruchomości

Post autor: fórtka »

Najważniejsze to wiezieć, od kogo nieruchomości kupować. Ja zadecydowałem o ofercie http://nieruchomoscilubin.com/sprzedaz/ co w tym wypadku w pełni sprostało moim wymaganiom. WGN Nieruchomości prowadzą sprzedaż nowych inwestycji: domów i mieszkań na Rynku Pierwotnym. Myślę, że i Ciebie może zainteresować tego typu opcja. Stawiając na nieruchomości z zaufanego źródła tylko zwiększasz szansę powodzenia na tym polu, a do tego masz gwarancję iż nie kupujesz kota w worku.
ODPOWIEDZ