Meble do gabinetu lekarskiego?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Meble do gabinetu lekarskiego?

Post autor: maksik »

Na https://meblegabinetowe.wroclaw.pl/mebl ... karza.html jest kilka propozycji na meble gabinetowe dla lekarza. Obecnie jestem na etapie aranżowania miejsca na prywatny gabinet i takich mebli właśnie szukam. Czy ktoś może również jest lekarzem z gabinetem i może doradzić jakie meble będą najbardziej praktyczne? Na co zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 117
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:37

Re: Meble do gabinetu lekarskiego?

Post autor: biznesowy12 »

Ja zwróciłbym uwagę na ilość miejsca w szafkach. No i oczywiście na to jak duży jest gabinet. Możesz zobaczyć na stronę https://www.kostrubiec.pl/meble-gabinetowe/ proponują oni zarówno nowoczesne jak i klasyczne rozwiązania, więc prawdopodobnie znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie. Patrzyłbym też na duże biurko, tak aby dokumenty i inne rzeczy potrzebne do codziennej pracy się mieściły.
Perła

Re: Meble do gabinetu lekarskiego?

Post autor: Perła »

Moja kuzynka ma prywatny gabinet, jest fizjoterapeutką. Profesjonalne meble medyczne już od kilku lat zamawia od Innow- jednego z najbardziej cenionych producentów w kraju. Ofertę możecie przejrzeć na stronie https://innow.pl/meble-medyczne/ . Znajdziecie tu wszystko, co niezbędne zarówno w małych placówkach jak i szpitalach.
ODPOWIEDZ