maski przeciwgazowe dobrze chronią drogi oddechowe?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
gesalzen
Posty: 73
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:57

maski przeciwgazowe dobrze chronią drogi oddechowe?

Post autor: gesalzen »

Od jakiegoś czasu mam firmę remontową dlatego też zależy mi na tym by pracownicy mieli odpowiednią odzież oraz sprzęt niezbędny im do prawidłowej pracy. Zastanawiam się jednak czy zakup takich masek przeciwgazowych pomoże przy chociażby szlifowaniu ścian? Bo jednak podczas takiej pracy jest bardzo dużo pyłu. I szukając jakiś informacji na ten temat trafiłam na ofertę tego sklepu https://www.bhp-gabi.pl/k167,ochrona-dr ... owych.html z takimi maseczkami. Jak myślicie warto zakupić takie maseczki?
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: maski przeciwgazowe dobrze chronią drogi oddechowe?

Post autor: poli3902 »

Skoro już mowa o takich maskach i o tym, jak walczyć z epidemią, to ja jednak jestem ciekawa, czy macie informacje, w jaki sposób utylizować później takie jednorazowe przedmioty. Jesteście też zainteresowani odpowiedzią na to pytanie? To koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://www.portalbhp.pl/srodki-ochrony ... -9173.html
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: maski przeciwgazowe dobrze chronią drogi oddechowe?

Post autor: szycha »

Różna maski ochronne są dostępne tutaj https://anco.com.pl/pl/p/Polmaska-przec ... FFP3-D/604 . W ofercie tego sklepu znajdziecie również odzież ochroną. Niewątpliwie można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Jest to ciekawy sklep dla pracodawców, którzy chcą zabezpieczyć swoich pracowników.
ODPOWIEDZ