Leasing auta

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Leasing auta

Post autor: Nestor »

Chciałabym wziąć samochód w leasing, ale wiem, że dokładnie wyjaśni mi wszystko doradca salonu BMW Bawaria Motors. Proponują bardzo atrakcyjne finansowanie w ofercie BMW Comfort Lease. Zależy mi na dobrym aucie i niskich miesięcznych ratach, dlatego chyba się na takie rozwiązanie zdecyduję. W dodatku korzystne jest to, że jest 0% opłaty wstępnej. Prawda, że zachęcająca oferta?
Awatar użytkownika
Erik
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 14:23

Re: Leasing auta

Post autor: Erik »

Często leasing okazuje się bardziej korzystny niż kredyt, więc możliwe, że ta propozycja o której mówisz faktycznie jest opłacalna. Ja jednak mam inny zamysł. Odłożyłem "trochę" kasy i chciałbym sprowadzić auto ze Szwecji. Ze stronki https://www.carforfriend.pl/zakup-auta- ... do-polski/ dowiedziałem się bowiem, że Szwedzi bardzo dbają o swoje samochody i nie sprzedają powypadkowych gratów. Czytałem tutaj też o formalnościach-może i są trochę skomplikowane ale tylko na pierwszy rzut oka, bo pośrednik pomaga na każdym etapie, począwszy od znalezienia auta odpowiadającego moim preferencjom, poprzez weryfikację jego stanu aż po sprawy związane z dokumentami i przetransportowaniem go do nas.
Awatar użytkownika
myśliwy
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2020, 5:02

Re: Leasing auta

Post autor: myśliwy »

Zgadzam się! Zdecydowanie szedłbym w leasing. Zawsze masz możliwość wykupienia samochodu po dwóch latach lub wymianę na nowy. W ten sposób mamy sfinansowaną całą naszą flotę samochodową. Jeśli szukasz doradców, to polecam firmę Flotex https://www.flotex.pl/ uzyskali dla nas najlepszą ofertę na rynku. Planujemy nasze dwa auta reprezentacyjne wymieniać na nowy model ;)
Awatar użytkownika
Tatiana002
Posty: 120
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:21

Re: Leasing auta

Post autor: Tatiana002 »

Dla firm, które potrzebują dysponować flotą samochodową na pewno bardzo korzystnym rozwiązaniem będzie leasing na nowy samochód. Taki sposób pozyskania auta pozwala na jego dopisanie do kosztów firmowych i nie obniża zdolności kredytowej. Do tego można dopasować korzystny dla siebie system ratalny, więc firma nie będzie mocno obciążona finansowo.
:)
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Leasing auta

Post autor: szycha »

A tutaj https://zlotowskie.pl/artykul/czy-nowa- ... oze/884035 już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że ten artykuł wam wiele rozjaśni. Przede wszystkim jest tam wiele ciekawych informacji na temat leasingu dla nowych firm. Taka opcja finansowania jest coraz bardziej popularna. Nie trzeba bowiem angażować własnej gotówki.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 14
Rejestracja: 04 maja 2020, 5:03

Re: Leasing auta

Post autor: Monia »

Leasing auta to przede wszytskim możliwości uzyskania zwrotów za paliwo oczywiście jeżeli posiada się także przedsiębiorstwo. Nie wie jak to dziala dla leasing konsumencki, jako że jest on kierowany do osób indywidualnych
Awatar użytkownika
djx
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2020, 22:18

Re: Leasing auta

Post autor: djx »

Z własnego doświadczenia wiem, że biorąc leasing samochodu można dużo przepłacić... Warto porównywać oferty.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Leasing auta

Post autor: mczay »

Leasing auta jest świetną opcją dla przedsiębiorcy! Dzięki niemu mamy możliwość użytkować auto takie jakie chcemy przez cały okres spłacania leasingu. Jeśli chcesz, możesz po spłacie leasingu zdecydować się na wykupienie auta za symboliczną kwotę, ale nie musisz tego robić. Na stronie: https://www.scmultirent.pl/ jest bardzo ciekawa oferta banku, który poza korzystnym leasingiem oferuje wiele udogodnień dla przedsiębiorców na czas panującego obecnie koronawirusa. Należy do nich chociażby możliwość podpisania umowy leasingowej podczas pierwszej wideorozmowy., firma oferuje też pomoc w postaci czasowego odroczenia spłaty rat leasingowych i pożyczkowych. Można też skorzystać z usług dodatkowych takich jak: karta paliwowa, centrum likwidacji szkód, a nawet ubezpieczenie. Jak można więc zauważyć, oferta jest bardzo korzystna. Nie ma więc sensu zastanawiać się i szukać dalej, bo raczej lepszej już nie znajdziesz. Tym bardziej, że tak wiele tutaj udogodnień. Każdy przedsiębiorca decydujący się na leasing powinien wziąć go właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Leasing auta

Post autor: Emilka »

Warto także pomysleć o ubezpieczeniu takiego auta po zakończeniu leasingu. Jednak w tego typu sprawach najlepiej będzie skonsultować się z odpowiednim doradcą aby oszacować i wybrać dla siebie najlepszy pakiet. Najlepiej wybrać wspólnie OC i AC - AC wbrew pozorom to też przydatne zabezpieczenie. Mamy znacznie lepsze zabezpieczenie finansowe auta w razie wypadku. Zajrzyjcie na ofertę firmy ubezpieczeniowej TR Gorlice www.tr.gorlice.pl - oni są na rynku od ponad 20 lat i znają się na rzeczy
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 14
Rejestracja: 04 maja 2020, 5:03

Re: Leasing auta

Post autor: Monia »

A co w przypadku Toyota Bank? Też wydają się mieć korzystyny leasing samochodowy, co akurat pokazuje ten kalkulator leasingu - https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/ ... alkulator/ Czy może ja się myle?
zlotsamochodów

Re: Leasing auta

Post autor: zlotsamochodów »

Najlepszą formę finansowania znajdą dla nas eksperci z firmy https://www.boldinvest.pl/ , wiem że również zakup auta może być finansowany z wielu różnych produktów finansowych. Dzięki takiemu doradztwu często udaje się zaoszczędzić sporo pieniędzy, nawet na samej prowizji, która może wynosić nawet kilka tys. zł.
ODPOWIEDZ