kurs na wózek widłowy

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 63
Rejestracja: 04 lut 2020, 9:21

kurs na wózek widłowy

Post autor: yenefer »

Hejpolecicie jakiś kurs na wózek widłowy Kraków
Mam ostatnio kilka faworytów i najlepszy mi się wydaje własnie oskcodex, ale wiecie co wam powiem, że troszkę się stresuję jeżeli chodzi o nauczycieli, czy będą naprawdę dobrzy czy ja podołam? Jak to było u Was i jakie macie doświadczenie z takim kursem ? Trochę panikuje, ale taka moja natura.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: poli3902 »

Nasz firmowy magazyn stale się powiększa i zastanawiam się nad tym, aby wysłać 2 pracowników na kursów wózków widłowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to chciałabym wynająć takie wózki. Kupno nie jest dla mnie opłacalne, ponieważ wózki widłowe nie są potrzebne każdego dnia. Miałam już nawet ofertę przeglądać sobie różne firmy i najbardziej zainteresowała mnie oferta wynajmu od https://get-a-truck.pl/kalkulator-wynajmu/ Na stronie mają nawet kalkulator, który pozwoli Wam poznać wszystkie koszty.
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 22
Rejestracja: 16 paź 2019, 13:06

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: Olka »

Jeśli chodzi o kursy na wózki widłowe, to moim zdaniem najlepiej wybrać europejski kurs na wózki widłowe. Po jego odbyciu, pracownik jest uprawniony do kierowania wózkami widłowymi spalinowymi, elektrycznymi jak i tymi napędzanymi propan-butanem. Co więcej, uprawnienia te respektowane są nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach Unii Europejskiej – znacznie poszerza to możliwości pracownika i umożliwia podjęcie lepiej płatnej pracy.
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: Solux »

Będziemy organizować kurs, ale najpierw trzeba doprowadzić maszyny do porządku. Najważniejsze teraz są części do wózków widłowych warszawa , które trzeba będzie kupić. Chociaż lepiej byłoby oddać je do naprawy do serwisu. Czy ktoś z Was może korzystał z takich usług i może się ze mną podzielić uwagami? ELEKTRO - COMPLEX został mi polecony, więc najszybciej do nich się zgłoszę.
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: Alvinka »

Można to załatwić całkiem szybko i też w dobrej cenie. Takie kursys to wazna rzecz w wielu firmach, szczegolnie w magazynach.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2021, 18:31 przez Alvinka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: marian3 »

W naszej firmie mamy kilka osób z takim uprawnieniem i nie powiem - ich wiedza często przydaje się. Nie posiadamy wózków na własność, ale wynajem jest naprawdę korzystny obecnie. Podnośniki, minikoparki, agregaty czy nagrzewnice można wynająć od https://www.drial.pl/wypozyczalnia-sprz ... -szczecin/ . Mają oddziały w różnych miastach Polski. Stale się rozwijają, poszerzają ofertę.
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: Poplina »

W magazynach, halach produkcyjnych wózki widłowe będą wręcz niezbędne. Powinniście zadbać o taki sprzęt, a także i oczywiście o operatorów wózków widłowych. Z tego co widziałam to w firmie https://gizo.pl/wynajem-dlugoterminowy/ oprócz sprzedaży wózków widłowych, także ich wynajmu będziecie mogli liczyć na kursy na operatora wózka widłowego. Nie jest to jakiś bardzo drogi i czasochłonny kurs, no ale jeżeli chce się prowadzić wózek widłowy na magazynie to trzeba go ukończyć.v
Mirosław Klepczyński

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: Mirosław Klepczyński »

marian3 pisze: ↑15 lis 2020, 2:27 W naszej firmie mamy kilka osób z takim uprawnieniem i nie powiem - ich wiedza często przydaje się. Nie posiadamy wózków na własność, ale wynajem jest naprawdę korzystny obecnie. Podnośniki, minikoparki, agregaty czy nagrzewnice można wynająć od https://www.drial.pl/wypozyczalnia-sprz ... -szczecin/ . Mają oddziały w różnych miastach Polski. Stale się rozwijają, poszerzają ofertę.
Marian wspomniał o nagrzewnicach. Muszę przyznać, że początkowo byłem sceptycznie nastawiony do zastosowania tego urządzenia w mojej firmie, ale kiedy zdecydowałem się wdrożyć je w życie zrozumiałem co dotychczas traciłem. Nagrzewnice grzewcze to przydatne urządzenia, które zapewniają odpowiednie ogrzewanie w pomieszczeniach. Szczególnie dostrzegam różnicę podczas każdej zimy.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: sefka »

No to ja ze swojej strony mogę wam polecić również: kursy udt online Kilka miesięcy temu ukończylam taki kurs i z czystym sumieniem polecam. Zdobyłam ogrom wiedzy w krótkim czasie. Oczywiście ukończony kurs i nowe uprawnienia sprawiły, że awansowałam w firmie.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: emil »

yenefer pisze: ↑19 mar 2020, 10:34 Hejpolecicie jakiś kurs na wózek widłowy Kraków
[/url] Mam ostatnio kilka faworytów i najlepszy mi się wydaje własnie oskcodex, ale wiecie co wam powiem, że troszkę się stresuję jeżeli chodzi o nauczycieli, czy będą naprawdę dobrzy czy ja podołam? Jak to było u Was i jakie macie doświadczenie z takim kursem ? Trochę panikuje, ale taka moja natura.
A sprawdziłeś lokalne centrum kształcenia zawodowego? Może prowadzą takie kursy?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: Tośka »

A czy macie w Waszych firmach również wózki widłowe wysokiego składowania? Ile Was one kosztowały? Ja słyszałam, że takie wózki są dość drogie, ale cena może być dużo niższa w przypadku wózków używanych ;) Czy ktoś z tego korzystał? Na jakiej maksymalnej wysokości potrafią pracować Wasze wózki? Czy pamiętaliście o tym, aby wysłać swoich pracowników na odpowiednie szkolenia?
Artoń

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: Artoń »

W takim razie jeżeli będziecie szukali konkretnej pomocy w zakresie wyboru kursów zawodowych, ale przede wszystkim odpowiedniej nauki od strony teoretycznej oraz praktycznej to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ośrodek szkoleniowy https://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodo ... i-widlowe/ wszystko na poziomie, ceny adekwatne do jakości i świetne przygotowanie do egzaminów.
Kubuś

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: Kubuś »

Oczywiście, że doszkalanie się jest doskonałym sposobem na samorealizację. Na pewno po kursie będziecie wiedzieć czym jest układ elektryczny wózka widłowego bez którego praca wózka będzie niemożliwa. Jeśli zauważycie luzy na zwrotnicy, należy fakt ten jak najszybciej zgłosić do konserwatora lub serwisu wózków widłowych. Naprawa tego typu usterki musi zostać usunięta przez specjalistów i zlikwiduje niebezpieczeństwo korzystania z niesprawnego urządzenia.
Nizioł

Re: kurs na wózek widłowy

Post autor: Nizioł »

Odpowiednie papiery są bardzo przydatne. Teraz sporo się potrzebuje do pracy w logistyce, na magazynach. I zarobki nie są takie złe. Chociaż jak ktoś liczy na więcej to warto uderzać za zachodnią granicę. Tam tez sporo pracy a lepsze warunki. No i płaca w twardej walucie. Ja tak pracuję przy projektach organizowanych przez Mondi Polska. Fajna praca, wszystko na miejscu załatwione i tak naprawdę mamy umowę na warunkach niemieckich.
ODPOWIEDZ