Którą przeglądarkę wybrać?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Którą przeglądarkę wybrać?

Post autor: inika »

Zastanawiam się jak w temacie, która przeglądarka będzie najodpowiedniejsza? Szukała w sieci na znalazłam www.brave-pl.pl . To darmowa i bardzo fajna przeglądarka, która pozwala chronić Twoją prywatność. Do tego daje możliwość blokowania niechcianych przez nas reklam, a takich jak każdy wie nie brakuje. Zapewnia ona również ukrywanie surfowania po różnych stronach, co dla wielu może również okazać się zaletą. Czy ktoś z Was korzysta może?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:57

Re: Którą przeglądarkę wybrać?

Post autor: kasiunia »

Którą przeglądarkę wybrać ? - każda ma swoich fanów. Jednak wszyscy są zgodnie ,że IE się juz kończy. Po prostu nadchodzi koniec explorera. Przedstawiciele koncernu Microsoft poinformowali, że wraz z wprowadzeniem na rynek nowej, bazującej wyłącznie na silniku Chromium, wersji przeglądarki Edge w formie samodzielnej aplikacji z rynku zniknie Internet Explorer. Wedle zapowiedzi funkcjonalność IE będzie dostępna jako jeden z trybów działania przeglądarki Edge.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 62
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:31

Re: Którą przeglądarkę wybrać?

Post autor: foxi »

kasiunia pisze: ↑14 sie 2020, 11:22 Którą przeglądarkę wybrać ? - każda ma swoich fanów. Jednak wszyscy są zgodnie ,że IE się juz kończy. (...)
Też o tym słyszałam więc jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił powinien zrezygnować z IE I przesiąść się jak najszybciej na inną przeglądarkę. Jednym z wielu wyborów jest przeglądarka chrome . My akurat korzystamy z niej od wielu lat i widzimy jej zalety ,dlatego z czystym sumieniem ja polecamy wszystkim naszym znajomym.
ODPOWIEDZ