książki na prezent

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Franuś

książki na prezent

Post autor: Franuś »

Myślę że mojej żonie spodoba się ta oferta tu https://www.taniaksiazka.pl/zestaw-3-ks ... 30567.html Jest to zestaw trzech książek autorki kryminałów. Jej książki trzymają w napięciu. Dużo w nich mocnych sen erotycznych i przemocy. Żona lubi czytać kryminały więc prezent powinien jej się spodobać.
A wy kupujecie książki w prezencie - jakie?
Żabson

Re: książki na prezent

Post autor: Żabson »

Jasne, że kupujemy książki w prezencie. Moja dziewczyna to uwielbia, zawsze będzie to lepszy prezent niż nietrafione perfumy lub torebka, która jej się nie spodoba. Często korzystam z warszawskiego antykwariatu, który posiada niekiedy świetne okazje. Sam również dużo czytam, lubię czytać i robię to w każdej wolnej chwili. Jest to bardzo odprężające zajęcie i potrafi niestety wciągnąć na długie godziny, dlatego późno chodzę spać i nie wysypiam się do pracy.
robuś

Re: książki na prezent

Post autor: robuś »

Jeśli dawać prezenty, to tylko takie, które są pożyteczne i z których obdarowywani będą zadowoleni. Mojej ukochanej mamusi ostatnio podarowałam kolejną książkę do kolekcji twórczości Stanisława Lema, bo ona go uwielbia!!!!A do tego razem wybrałyśmy się do Wiednia na festiwal z okazji setnej rocznicy Jego urodzin. Obejrzałyśmy tam spektakle o tematyce science - fiction, których organizatorem jest Instytut Adama Mickiewicza :) niezapomniane wrażenia :)
Staśkaja

Re: książki na prezent

Post autor: Staśkaja »

Książki to zawsze dobry wybór na prezent, nie tylko dla osob doroslych, mlodzieży, ale też dla najmłodszych dzieci. Ja w sklepie tulisie znalazlam bardzo ciekawą ofertę książeczek dla najmłodszych czytelników. jest w czym wybierać, a i ceny są bardzo przyzwoite.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: książki na prezent

Post autor: emil »

Franuś pisze: ↑27 cze 2021, 6:27 Myślę że mojej żonie spodoba się ta oferta tu [ Jest to zestaw trzech książek autorki kryminałów. Jej książki trzymają w napięciu. Dużo w nich mocnych sen erotycznych i przemocy. Żona lubi czytać kryminały więc prezent powinien jej się spodobać.
A wy kupujecie książki w prezencie - jakie?
Jeśli ktoś lubi czytać książki, to dobrze wybrać na prezent coś z literatury. Proponuję sprawdzić również inne księgarnie w sieci np. https://rewolucja.co.uk/9788395152238/k ... niezalezna
dorisiaa

Re: książki na prezent

Post autor: dorisiaa »

Wiecie z tą książką też różnie bywa... chyba, że dobrze znacie daną osobę itd. Jak chodzi przykładowo o mnie, to zainteresowały mnie teraz zestawy prezentowe dla mężczyzny na stronie Faceteria.pl i według mnie coś takiego może być dobrym rozwiązaniem. Taki prezent przykładowo z kosmetykami będzie na pewno praktyczny.
Awatar użytkownika
meliska
Posty: 82
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:50

Re: książki na prezent

Post autor: meliska »

Masz rację, trudno jest kupić książkę która będzie idealna na prezent ale myślę że warto poszukać wśród takich https://sklep.zwierciadlo.pl/kategoria-produktu/nowosci nowości. Na pewno znajdziesz coś fajnego i uniwersalnego jednoczenie, co nada się na prezent :)
ministrowa

Re: książki na prezent

Post autor: ministrowa »

Jaka sakwa rowerowa na bagażnik będzie idealnym prezentem dla faceta? Od jakiegoś czasu mam kogoś bliskiego i nie do końca wiem, jak się zaprezentować. W końcu prezent to nie tylko sama radość, ale i wskazuje, czy mi zależy. Pomocy.
ODPOWIEDZ